NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

20 kwietnia – elektronizacja zamówień publicznych – warsztat praktyczny online z Michałem Kunikowskim

Polecamy Państwu cykliczne warsztaty elektronizacyjne prowadzone przez jednego z najlepszych i z pewnością najbardziej dociekliwych specjalistów w tej dziedzinie.

Szkolenie odbywa się w formule warsztatów online. Osoby dysponujące danymi dostępowymi do Biuletynu Zamówień Publicznych (loginem i hasłem) będą w stanie utworzyć postępowanie na miniPortalu Urzędu Zamówień Publicznych w imieniu swojej instytucji (do celów warsztatowych). Osoby posiadające aktywny dostęp do Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP instytucji podczas webinaru, będą w stanie odszyfrować ofertę złożoną w utworzonym przez nich postępowaniu, która zostanie wysłana w ramach szkolenia przez prowadzącego. Osób, które nie będą miały dostępu do ESP ePUAP oczywiście nie zostaną pozostawione same sobie, w tym przypadku – samodzielne wykonanie czynności będzie możliwe po uzyskaniu oferty, na podstawie uzyskanej podczas webinaru wiedzy. W przypadku osób reprezentujących instytucje nie posiadające ESP ePUAP, złożenie im ofert nie będzie możliwe, jednakże osoby takie pozyskają wiedzę w jaki sposób odbywa się odszyfrowanie i otwarcie takich ofert, a także – jak uzyskać Elektroniczną Skrzynkę Podawczą.

Gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny oraz praktyczny tego szkolenia. W opinii uczestników poprzednich edycji, warsztaty te zaliczają się do najbardziej udanych szkoleń online.

Zobacz szczegóły szkolenia 20 kwietnia 2021 online

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

W 2022 i 2023 roku średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,4536. Próg stosowania ustawy PZP wynosi 130.000,- zł.

Zapisz się do Newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888