NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

3-dniowe szkolenie dla początkujących – Nowa Ustawa PZP – prowadzi mec. Łukasz Bochenek

Polecamy Państwa uwadze kompleksowe szkolenie „Wzorcowe prowadzenie procedur w nowym Prawie zamówień publicznych” – po raz pierwszy w tym roku, w nowej 3 – dniowej formule. Szkolenie poprowadzi mec. Łukasz Bochenek, który w sposób ciekawy i dynamiczny przybliży tematykę związaną z prowadzeniem procedur zamówień publicznych w nowym stanie prawnym. Szkolenie to polecamy również tym z Państwa, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę po całkowitej zmianie regulacji systemowych. Gwarantujemy sporą dawkę rzetelnej wiedzy opartą o ogromne doświadczenie prowadzącego oraz niebanalne spojrzenie na zamówienia publiczne.

mec. Łukasz Bochenek – adwokat, partner w kancelarii Bochenek, Sosnowska-Łozińska Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Partnerska. Doradca w pracach nadzwyczajnej komisji do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw. Uczestniczył w setkach postępowań o udzielenie zamówienia, obecnie zajmuje się obsługą prawną instytucji publicznych oraz podmiotów gospodarczych przede wszystkim w zakresie zamówień publicznych oraz realizacji projektów dofinansowanych ze środków UE. Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz Sądami Okręgowymi. Ponadto przygotowuje opinie prawne i ekspertyzy w dziedzinie zamówień publicznych oraz przygotowuje i prowadzi postępowania. Trener zamówień publicznych. Ceniony za ogromną wiedzę popartą praktyką.

Szkolenie odbędzie się 16-18 marca w godzinach 8.30-14.30 w formule online.

Zobacz szczegóły szkolenia SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH: Wzorcowe prowadzenie procedur w nowym Prawie zamówień publicznych.

 

 

Zapraszamy serdecznie!

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

W 2022 i 2023 roku średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,4536. Próg stosowania ustawy PZP wynosi 130.000,- zł.

Zapisz się do Newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888