1

Temat: Udział w licytacji Zamawiającego

Hej, Czy wiecie, czy można, znacie sposób może żeby Zamawiający mógł wziąć udział w licytacji sprzętu upadłej firmy?  Jest to firma która działała na terenie Zamawiającego-stąd korzystnie byłoby nabyć sprzęt z licytacji.

2

Odp: Udział w licytacji Zamawiającego

art. 67 ust. 1 pkt. 8