NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Jacek Jerka – Nowe Prawo zamówień publicznych – lipcowe szkolenie online

Nieubłagalnie zbliża się rok 2021 i data wejścia w życie nowej ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Nowa ustawa wprowadza szereg nowych wymagań istotnych zarówno dla Zamawiającego jak i Wykonawcy dotyczących m.in. ustalenia wartości zamówienia, budowania opisu przedmiotu zamówienia, zasad ustalania i sprawdzania warunków udziału w postępowaniu czy braku podstaw wykluczenia wykonawcy z postępowania. Nowe tryby oraz nowy sposób prowadzenia postępowania, bardzo silny nacisk kładący na stosowanie narzędzi elektronicznych to również nowe wątpliwości i pytania. Przygotowanie się osób zajmujących się zamówieniami publicznymi oraz osób podejmujących kluczowe decyzje w jednostkach do nowych wyzwań, wymaga wprowadzenia licznych zmian w regulacjach wewnętrznych oraz sporo czasu. Warto więc już teraz zapoznać się z nowymi obowiązkami na szkoleniu, na którym prowadzący – Jacek Jerka – na zasadzie porównania z dotychczasowymi rozwiązaniami wskaże elementy krytyczne w ustawie z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.

Uwaga: Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma jako materiał szkoleniowy m.in. książkę ustawę z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych w wersji książkowej, jak również certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w formie drukowanej.

Zobacz szkolenie 16-17 lipca 2020 online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

Średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,2693. Próg 30 000 euro wynosi 128 079,- zł.

Nowości na forum

Statystyki forum:

Liczba użytkowników: 90152
Liczba postów: 145101
Liczba tematów: 18502

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888