NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Majowe szkolenia prowadzone przez mec. Łukasza Bochenka

Polecamy Państwa uwadze najbliższe szkolenia prowadzone przez mec. Łukasz Bochenka. W chwili obecnej są to trzy pozycje, dodatkowe szkolenie 2-dniowe końcem maja opublikujemy w przeciągu najbliższych kilku dni. Szkolenia poruszają szeroką tematykę związaną z praktyczną stroną stosowania nowych przepisów w zamówieniach publicznych. Ci, którzy prowadzą procedury zamówień publicznych w tym roku według nowych regulacji, mają świadomość jak wiele jeszcze jest niejasności.

mec. Łukasz Bochenek – adwokat, partner w kancelarii Bochenek, Sosnowska-Łozińska Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Partnerska. Doradca w pracach nadzwyczajnej komisji do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw. Uczestniczył w setkach postępowań o udzielenie zamówienia, obecnie zajmuje się obsługą prawną instytucji publicznych oraz podmiotów gospodarczych przede wszystkim w zakresie zamówień publicznych oraz realizacji projektów dofinansowanych ze środków UE. Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz Sądami Okręgowymi. Ponadto przygotowuje opinie prawne i ekspertyzy w dziedzinie zamówień publicznych oraz przygotowuje i prowadzi postępowania. Trener zamówień publicznych. Ceniony za ogromną wiedzę popartą praktyką.

Zobacz szczegóły szkoleń prowadzonych w maju przez mec. Łukasza Bochenka

Zapraszamy serdecznie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

W 2022 i 2023 roku średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,4536. Próg stosowania ustawy PZP wynosi 130.000,- zł.

Zapisz się do Newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888