NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Nowa Ustawa PZP okiem Wykonawców – szkolenie praktyczne – luty 2021

Polecamy najbliższe szkolenie poświęcone nowym rozwiązaniom wprowadzonym do zamówień publicznych, dedykowane rynkowi Wykonawców. Tym razem skoncentrujemy się na zagadnieniu właściwego czytania Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz przekładania jej zapisów na skuteczną strategię postępowania w procesie pozyskiwania zleceń z sektora publicznego.

Dla tych z Państwa, którzy uczestniczyli w ostatniej edycji szkolenia dla Wykonawców prowadzonego przez mec. Ł. Mackiewicza: „Nowa Ustawa PZP – pozyskiwanie zleceń z sektora publicznego w nowym stanie prawnym – praktyczne szkolenie dla Wykonawców”, szkolenie lutowe będzie doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy ukierunkowanej już na badanie treści dokumentu SWZ.

Szkolenie poprowadzi Michał Kunikowski – jeden z naszych najlepszych ekspertów, doskonale znający specyfikę tej grupy odbiorców. Szkolenie odbędzie się 22 lutego w godzinach 8.30-14.30.

Zobacz szczegóły szkolenia: „Nowe Prawo zamówień publicznych okiem WYKONAWCY: Od analizy zapisów specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) do wygranego postępowania.”

 

Zapraszamy serdecznie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

Średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,2693. Próg stosowania ustawy PZP od 1.01.2021 wynosi 130.000,- zł.

Nowości na forum

Statystyki forum:

Liczba użytkowników: 90426
Liczba postów: 145756
Liczba tematów: 18633

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888