NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Nowe Prawo zamówień publicznych okiem Wykonawcy – szkolenie praktyczne – styczeń 2021

Polecamy kolejne szkolenie poświęcone nowym rozwiązaniom wprowadzonym do zamówień publicznych, dedykowane rynkowi Wykonawców.

Całościowo przeanalizujemy zmiany jakie zafunkcjonowały w obrocie prawnym po 1 stycznia 2021 roku. Krok po kroku w oparciu o przykłady z życia przybliżymy sposób stosowania nowych rozwiązań prawnych. Wymierny efekt tego szkolenia to z pewnością mniej błędów związanych ze składaniem ofert w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego oraz zdecydowanie większa swoboda w doborze narzędzi zdobywania kolejnych zleceń z sektora publicznego.

Gwarantem najwyższej jakości szkolenia jest osoba je prowadząca: mec. Łukasz Mackiewicz – radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu sporów na linii wykonawca-zamawiający, jak również przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz podmiotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Szkoli, doradza oraz występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz Krajową Izbą Odwoławczą. Współpracownik renomowanych kancelarii prawnych. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami.

Szkolenie odbędzie się 22 stycznia na profesjonalnej platformie online w godzinach 8.30-14.30.

Zobacz szczegóły szkolenia: „Nowa Ustawa PZP – pozyskiwanie zleceń z sektora publicznego w nowym stanie prawnym – praktyczne szkolenie dla Wykonawców.”

 

Zapraszamy serdecznie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

Średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,2693. Próg stosowania ustawy PZP od 1.01.2021 wynosi 130.000,- zł.

Nowości na forum

Statystyki forum:

Liczba użytkowników: 90428
Liczba postów: 145761
Liczba tematów: 18634

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888