NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Raport: Ogłoszone przetargi w branży energoelektrycznej – podsumowanie I kwartału 2019

Raport: Ogłoszone przetargi w branży energoelektrycznej – podsumowanie I kwartału 2019

Raport: Ogłoszone przetargi w branży energoelektrycznej – podsumowanie I kwartału 2019. 

Serwis Pressinfo.pl przygotował raport podsumowujący ogłoszone przetargi w branży energoelektrycznej. Wynika z niego, że w Polsce w okresie I kwartału 2019 roku, ogłoszono 8060 przetargów, których przedmiot był związany z tą branżą (raport zawiera wszystkie ogłoszone przetargi, w których energoelektryka występuje jako samodzielne zamówienie jak i te, w których stanowi ona część składową większego przetargu).

 

Z puli wszystkich ogłoszonych przetargów, 6028 dotyczyło bezpośrednio branży energoelektrycznej, czyli nie występowały w innych branżach (całość dotyczyła wyłącznie branży energoelektrycznej).

 

Źródłem zebranych danych do raportu były ogłoszenia opublikowane w: Internecie (87%), BZP (11%), Biuletynie Unijnych Zamówień Publicznych – TED (2), w Prasie Lokalnej i Ogólnopolskiej (niespełna 1%) oraz informacja własna (niespełna 1%), i są poprawne w takim samym stopniu co zgłoszone informacje.

 

W I kwartale 2019 roku najaktywniejszym obszarem Polski pod względem ilości publikowanych przetargów w całej branży energoelektrycznej był teren województwa mazowieckiego. Łącznie opublikowano tam 1497 przetargów.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

W 2022 roku średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,4536. Próg stosowania ustawy PZP wynosi 130.000,- zł.

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888