NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Raport: Przetargi w branży finansowo-bankowej lipiec 2018 r.

Raport: Przetargi w branży finansowo-bankowej lipiec 2018 r.

Raport: Przetargi branży finansowej i bankowej lipiec 2018 r.

Serwis PressInfo.pl opracował raport podsumowujący informacje o rozstrzygniętych przetargach w branży finansowo-bankowej w lipcu 2018 roku. Z raportu wynika, że w tym okresie zmonitorowano 142 wyniki postępowań przetargowych w sektorze finansowo-bankowym. Ich łączna wartość opiewała na kwotę ponad 156 mln zł. 

Poniższe zestawienie przygotowane zostało na podstawie informacji zamieszczonych w Biuletynie Zamówień Publicznych i Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej (TED) i jest poprawne w takim samym stopniu co zgłoszone informacje.

Dane zebrane i opracowane przez serwis Pressinfo.pl pokazują, że lipiec jest kolejnym miesiącem, w którym nastąpił wzrost ogłoszeń o wyniku postępowania zamówienia publicznego.  W analizowanym okresie wzrost rozstrzygniętych postępowań w relacji miesięcznej względem czerwca wyniósł prawie 20%.

Największą liczbę rozstrzygnięć przetargowych w branży finansowo-bankowej ogłosili organizatorzy z województwa mazowieckiego – 20, natomiast województwem, w którym rozstrzygnięto przetargi na najwyższą łączną kwotę zamówień jest opolskie. Zamawiający pochodzący z tego regionu przeznaczyli na realizację kontraktów publicznych łącznie ponad 37,4 mln zł.

Analizując rynek zamówień publicznych w sektorze finansowo – bankowym w lipcu 2018 roku, należy zauważyć, że najefektywniejszy w tym okresie był Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie. Jego oferty zostały wybrane do realizacji 10 zamówień publicznych.

Najdroższy przetarg, którego wynik opublikowano w lipcu dotyczył spłaty i przejęcia zobowiązań finansowych Zamawiającego z tytułu umów o organizację i emisję obligacji w kwocie 24 500 000,00 PLN. Przetarg ten został ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Kluczborku. Najkorzystniejsza oferta została złożona przez Komunalny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty i wyniosła 17 709 749,05 zł.

 

 Cały raport dostępny jest na stronie serwisu Pressinfo.pl

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych: 4,3117 co stanowi 129 351,- zł

Nowości na forum

Statystyki forum:

Liczba użytkowników: 77868
Liczba postów: 141620
Liczba tematów: 17754

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888

Najnowsze pliki do pobrania

Pisaliśmy o…

aktualny kurs euro zamówienia publiczne dokumentacja projektowa rozporządzenie elektronizacja zamówień publicznych ewidencjonowanie wydatków w zamówieniach publicznych GDDKiA intepretacje prawo zamówień publicznych mec. Łukasz Mackiewicz Ministerstwo Cyfryzacji nowelizacja prawa zamówień publicznych opinie prawo zamówień publicznych opinie UZP Piotr Sperczyński Piotr Sperczyński szkolenia Platforma e-Zamówienia poradnik Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia poradnik rodzajowa ewidencja wydatków web pressinfo Prezes UZP protokół postępowania w zamówieniach publicznych Przegląd prasy zamówienia publiczne przetargi drogownictwo przetargi na autobusy przetargi na drogi raport przetargi Rodzajowa Ewidencja Wydatków Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia wersja WEB rozporządzenie dokumentacja projektowa rozporządzenie w sprawie protokołu postępowania solaris Solaris Bus % Coach specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego sprawozdanie z udzielonych zamówień Standardy Usług i Danych dla Platformy e-Zamówienia szkolenia zamówienia publiczne szkolenia z zamówień publicznych Urząd Zamówień Publicznych ustawa PZP opinie Wokanda KIO wydatki według rodzajów zamówienia publiczne zamówienia publiczne kurs euro zamówienia publiczne na oprogramowanie zapytanie o cenę na oprogramowanie