NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Szkolenie z elektronizacji zamówień publicznych – warsztat praktyczny online z Michałem Kunikowskim

Polecamy Państwu cykliczne warsztaty elektronizacyjne prowadzone przez jednego z najlepszych i z pewnością najbardziej dociekliwych specjalistów w tej dziedzinie.

Szkolenie odbywa się w formule warsztatów online. Osoby dysponujące danymi dostępowymi do Biuletynu Zamówień Publicznych (loginem i hasłem) będą w stanie utworzyć postępowanie na miniPortalu Urzędu Zamówień Publicznych w imieniu swojej instytucji (do celów warsztatowych). Osoby posiadające aktywny dostęp do Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP instytucji podczas webinaru, będą w stanie odszyfrować ofertę złożoną w utworzonym przez nich postępowaniu, która zostanie wysłana w ramach szkolenia przez prowadzącego. Osób, które nie będą miały dostępu do ESP ePUAP oczywiście nie zostaną pozostawione same sobie, w tym przypadku – samodzielne wykonanie czynności będzie możliwe po uzyskaniu oferty, na podstawie uzyskanej podczas webinaru wiedzy. W przypadku osób reprezentujących instytucje nie posiadające ESP ePUAP, złożenie im ofert nie będzie możliwe, jednakże osoby takie pozyskają wiedzę w jaki sposób odbywa się odszyfrowanie i otwarcie takich ofert, a także – jak uzyskać Elektroniczną Skrzynkę Podawczą.

Na podstawie opinii uzyskanych od uczestników poprzednich edycji gwarantujemy Państwu wysoki poziom merytoryczny oraz praktyczny tego szkolenia.

Zobacz szkolenie 4 czerwca 2020 online

Zobacz jak wygląda weryfikacja podpisu elektronicznego - fragment ze szkolenia online Michała Kunikowskiego
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

W 2022 roku średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,4536. Próg stosowania ustawy PZP wynosi 130.000,- zł.

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888