NowePrzetargi.pl

….

Warsztaty Zamówień Publicznych Piotra Sperczyńskiego – Ustroń, 13-15 czerwca 2018 r. Hotel Belweder *****

Warsztaty Zamówień Publicznych Piotra Sperczyńskiego – Ustroń, 13-15 czerwca 2018 r. Hotel Belweder *****

Czerwcowe Warsztaty Zamówień Publicznych Piotra Sperczyńskiego

Tegoroczne czerwcowe Warsztaty Zamówień Publicznych Piotra Sperczyńskiego to doskonała oferta dla tych wszystkich którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę z zakresu przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w momencie kiedy pierwsze wymogi dotyczące elektronicznych zamówień publicznych weszły już w życie. Tematy przewodnie: praktyczna prowadzenie procedury udzielenia zamówienia publicznego, kluczowe elementy elektronizacji zamówień publicznych, elektroniczny JEDZ, podpis elektroniczny, RODO w zamówieniach publicznych. Zobacz szczegółowy zakres szkolenia.

Jak zawsze oferujemy rzetelną wiedzę, ciekawy przekaz i bogate materiały szkoleniowe. Wszystko to w niesamowitej beskidzkiej scenerii.

Szkolenie przeznaczone jest głównie dla:

  • pracowników działów zamówień publicznych,
  • osób sprawujących nadzór nad procedurami zamówień publicznych w jednostce,
  • kierowników jednostek,
  • księgowych,
  • członków komisji przetargowych,
  • pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie lub prowadzenie postępowań do i powyżej 30 000 euro,
  • pracowników różnych działów odpowiedzialnych za szacowanie i opis przedmiotu zamówienia – również w przypadku zamówień do 30 000 euro,
  • osób kontrolujących zamówienia publiczne,
  • wykonawców, którzy w nowym roku zetkną się z nową sytuację w trakcie pozyskiwania środków z sektora publicznego.

 

Miejsce szkolenia – Hotel Belweder ***** – to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Beskidów wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia. Dzięki unikalnej lokalizacji na stoku Góry Równica, jest jednym z najwyżej położonych hoteli w Ustroniu, co daje możliwość podziwiania przepięknych, górskich panoram wprost z okien przytulnych pokoi. Widoki te towarzyszą podczas korzystania z basenu oraz restauracji. Jest to doskonałe miejsce dla osób preferujących wypoczynek w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury. Hotel posiada rozległą strefę Wellness składającą się z przeszklonego basenu z brodzikiem, jacuzzi z hydromasażem, dwóch łaźni – suchej i parowej oraz biczy wodnych. Dodatkowo o kom-fort pobytu dba wykwalifikowany personel.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Warsztatów Zamówień Publicznych Piotra Sperczyńskiego w Ustroniu.

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych: 4,3117 co stanowi 129 351,- zł

Nowości na forum

Statystyki forum:

Liczba użytkowników: 76442
Liczba postów: 138547
Liczba tematów: 17298

Zapisz się do naszego newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888

Najnowsze pliki do pobrania

Icon
Instrukcja obsługi aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia

Instrukcja obsługi aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia

Icon
Poprawka systemowa aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia

Systemowa poprawka sieciowej wersji aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia. Poprawka ver 1.1.0.27. W domyślnej lokalizacji aplikacji wgrywamy do katalogu Klient: C/Program Files (x86) / Nowe Przetargi / Rodzajowa Ewidencja Klient.

Icon
Instrukcja instalacji i pierwszego uruchomienia aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia - WERSJA SIECIOWA

Instrukcja instalacji i pierwszego uruchomienia aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia - WERSJA SIECIOWA.

Pisaliśmy o…

art. 25 a ust. 1 dokumentacja projektowa rozporządzenie Dz. U. Nr 202 poz. 2072 elektronizacja zamówień publicznych ewidencjonowanie wydatków w zamówieniach publicznych GDDKiA intepretacje prawo zamówień publicznych Jacek Jerka kopia zapasowa Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia mec. Łukasz Mackiewicz Ministerstwo Cyfryzacji nowelizacja prawa zamówień publicznych opinie prawo zamówień publicznych opinie UZP orzecznictwo w zamówieniach publicznych oświadczenia zamówienia publiczne Platforma e-Zamówienia poradnik Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia poradnik rodzajowa ewidencja wydatków web pressinfo protokół postępowania w zamówieniach publicznych Przegląd prasy zamówienia publiczne przetargi drogownictwo przetargi na drogi przetargi w branży finansowej referencje w zamówieniach publicznych rodo w zamówieniach publicznych Rodzajowa Ewidencja Wydatków Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia wersja WEB rozporządzenie dokumentacja projektowa Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej rozporządzenie w sprawie protokołu postępowania solaris specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego sprawozdanie z udzielonych zamówień szkolenia zamówienia publiczne szkolenia z zamówień publicznych ustawa PZP opinie Wokanda KIO wydatki według rodzajów zamówienia publiczne zamówienia publiczne na oprogramowanie zapytanie o cenę na oprogramowanie