noweprzetargi.pl

Sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2

Zapraszamy do udziału w naszym innowacyjnym szkoleniu dotyczącym stosowania nowych formularzy do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej oraz procesu sporządzania ogłoszeń na platformie e-Notices2. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w procedurach publikacji ogłoszeń dotyczących zamówień publicznych i jednocześnie zyskać praktyczne umiejętności w zakresie korzystania z nowych narzędzi, to to szkolenie jest dla Ciebie!

Podczas szkolenia otrzymasz kompleksową wiedzę na temat nowych formularzy ogłoszeń, dowiesz się, jakie zmiany zostały wprowadzone w procedurze publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, oraz otrzymasz praktyczne wskazówki krok po kroku dotyczące sporządzania ogłoszeń o zamówieniu oraz ogłoszeniu o zakończeniu postępowania na platformie e-Notices2. Nasze szkolenie nie tylko dostarczy Ci niezbędnej teorii, ale także umożliwi bezpośrednie zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Standardowo szkolenie realizowane jest w formule online jako wydarzenie 1-dniowe.

 

Cena od: 450 zł

Najbliższe terminy

Widok:
Szkolenie - Stosowanie formularzy do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym UE po nowemu. Sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2.

Stosowanie formularzy do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym UE po nowemu. Sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2.

Prowadzący:

Jacek Jerka

Termin:

27.02.2024 (za 5 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej
Szkolenie - Stosowanie formularzy do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym UE po nowemu. Sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2.

Stosowanie formularzy do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym UE po nowemu. Sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2.

Prowadzący:

Jacek Jerka

Termin:

15.03.2024 (za 22 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej

Zakres tematyczny szkolenia: Stosowanie formularzy do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym UE po nowemu. Sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2.

 1. Aktualny stan prawny w zakresie udzielania zamówień, których wartość jest równa lub przekracza próg unijny.
 2. Omówienie aktualnego stanu prawnego w zakresie standardowych formularzy ogłoszeń ustanowionych w rozporządzeniach Komisji Europejskiej,
 3. Rodzaje ogłoszeń przekazywanych do Urzędu Publikacji Unii Europejskiej.
 4. Ogłoszenia sporządzane i przekazywane w przypadku postępowań o udzielenie zamówienia wszczętych przed dniem 25 października 2023 r. przy użyciu platformy eNotices, z wykorzystaniem standardowych formularzy ogłoszeń ustanowionych rozporządzeniem 2015/1986.
 5. Ogłoszenia sporządzane i przekazywane w przypadku postępowań o udzielenie zamówienia wszczętych po 25 października 2023 r. przy użyciu platformy eNotices2, z wykorzystaniem standardowych formularzy ogłoszeń z rozporządzenia 2019/1780 za pomocą platformy eNotices2.
 6. Ogłoszenia o zamówieniu sporządzane i przekazywane w przypadku postępowań o udzielenie zamówienia wszczętych po 25 października 2023 r. przy użyciu platformy eNotices2, z wykorzystaniem standardowych formularzy ogłoszeń z rozporządzenia 2019/1780 za pomocą platformy eNotices2 w tym:
 1. Ogłoszenie o sprostowaniu / zmianie ogłoszenia sporządzane i przekazywane przy użyciu platformy eNotices2, z wykorzystaniem standardowych formularzy ogłoszeń z rozporządzenia 2019/1780.
 2. Ogłoszenie o modyfikacji umowy sporządzane i przekazywane przy użyciu platformy eNotices2, z wykorzystaniem standardowych formularzy ogłoszeń z rozporządzenia 2019/1780.
 3. Uwarunkowania prawne sporządzania i przekazywania ogłoszeń przy użyciu platformy eNotices2, z wykorzystaniem standardowych formularzy ogłoszeń dla trybu:
 1. Ogłoszenie o zakończeniu postępowania sporządzane i przekazywane przy użyciu platformy eNotices2, z wykorzystaniem standardowych formularzy ogłoszeń z rozporządzenia 2019/1780.
 2. Odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia.