NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Zaproszenie na 3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych Jacka Jerki – Ustka – Grand Lubicz – 8-10 września 2021 roku

Rok poprzedni był rokiem przełomowym dla całego rynku zamówień publicznych w Polsce. W tym czasie tysiące osób na co dzień zajmujących się zamówieniami publicznymi musi porzucić stare przyzwyczajenia i przygotować się na wejście w życie największych zmian w tej materii. Nowe Prawo zamówień publicznych to akt prawny, który można scharakteryzować w następujący sposób:

  • ponad 600 artykułów
  • nowe zasady prowadzenia procedur zamówień publicznych
  • nowe czynności po stronie zamawiającego i wykonawcy
  • nowe progi
  • nowe tryby udzielania zamówień
  • elektronizacja również dla mniejszych wartości zamówień publicznych
  • nowe zasady zawierania umów, ich konstrukcji, zaliczkowania oraz wprowadzenie nowych obowiązków informacyjnych w tym zakresie
  • nowe rozwiązania w zakresie środków ochrony prawnej
  • …. oraz wiele innych nieznanych wcześniej instytucji i rozwiązań szczegółowych.

Jak z wdrożeniem nowych rozwiązań radzą sobie Zamawiający i Wykonawcy? Jakie wątpliwości rodzą nowe instrumenty? Gdzie pojawiają się pierwsze nieprawidłowości i błędy? Już teraz wiemy jakie błędy w procedurach elektronicznych są popełniane zarówno przez Zamawiających jak i Wykonawców.

 

Na te najtrudniejsze oraz na wiele innych pytań odpowiemy na intensywnych warsztatach zamówień publicznych prowadzonych przez Jacka Jerkę. Wiedza z najwyższej półki, nie ma pytań bez odpowiedzi, wspólne zgłębianie przepisów przez 3 dni…. A wszystko to w niesamowitym miejscu, w niezapomnianej atmosferze i naprawdę ciekawej formule.

Jacek Jerka – prawnik, były członek Rady Zamówień Publicznych przy Prezesie UZP oraz członek Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych a w poprzedniej kadencji jego Prezes. W poprzednich latach pracownik Departamentu Prawnego Urzędu Zamówień Publicznych oraz Ministerstwa Finansów. Od lat bierze udział w procesie legislacyjnym związanym ze zmianami w systemie zamówień publicznych. Przez sześć lat był rzecznikiem dyscypliny finansów publicznych, posiada szeroką praktyczną wiedzę z zakresu zamówień publicznych oraz tematyki związanej z finansami publicznymi oraz odpowiedzialnością z tytułu naruszenia dyscypliny finansów publicznych. Znany i ceniony trener, doświadczony konsultant, ceniony za konkretny przekaz wiedzy i pewnie udzielane odpowiedzi na pytania.

Hotel Grand Lubicz ***** położony w malowniczej Ustce w odległości zaledwie 500 m od brzegu morza, oferuje najwyższy standard wypoczynku. Obiekt położony na obszarze 2,5 ha, jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu. Niewiele miejsc w tym rejonie może poszczycić się podobnym standardem. Grand Lubicz ***** oferuje komfortowe noclegi, w przepięknie urządzonych pokojach. Wszystkie pokoje zostały urządzone w nowoczesnej stylistyce, zaprojektowanej z myślą o zapewnieniu komfortu i dobrego samopoczucia gościom. Design oraz wyposażenie pokoi z pewnością sprostają najbardziej wymagającym gustom. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telefon, telewizor LCD, mini bar, szybkie bezprzewodowe łącze internetowe, szyfrowo zamykany sejf, suszarkę do włosów, szlafrok oraz czajnik. Noclegi w hotelu przy plaży uatrakcyjni pobyt w strefie Spa & Wellness lub relaks w gabinetach masażu, na basenie czy w fantastycznym dwupoziomowym hotelowym aquaparku. Kompleks wodnej rozrywki w hotelu Grand Lubicz ***** obejmuje – na parterze: basen sportowy, basen rekreacyjny o powichrzeni niemal 500 m kw. ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz leżankami wodno-powietrznymi, trzy 12-osobowe wanny z hydromasażem, brodzik, saunę fińską, łaźnię; na piętrze: basen rekreacyjny z basenem zewnętrznym o powierzchni niemal 400 m kw.

Zobacz stronę internetową tego wydarzenia

Zobacz wszystkie szkolenia z zamówień publicznych – stacjonarne oraz online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

Średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,2693. Próg stosowania ustawy PZP od 1.01.2021 wynosi 130.000,- zł.

Nowości na forum

Statystyki forum:

Liczba użytkowników: 91024
Liczba postów: 146948
Liczba tematów: 18894

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888