NowePrzetargi.pl

Zamówienia publiczne

Zaproszenie na 3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych mec. Łukasza Mackiewicza – Giżycko, Hotel St. Bruno 25-27 sierpnia

Hotel St. Bruno

Hotel St. Bruno

Ostatnie miesiące w zamówieniach publicznych to okres zapoznawania się z przepisami nowej ustawy Prawo zamówień publicznych i stosowania ich w praktyce. Ta nowa pozycja w katalogu aktów prawnych prawa administracyjnego liczy ponad 600 artykułów.

„Jak modelowo wydatkować środki publiczne?” – tym razem w całkiem nowym stanie prawnym. Jak z wdrożeniem nowych rozwiązań radzą sobie Zamawiający i Wykonawcy? Jakie wątpliwości rodzą nowe instrumenty? Jak praktycznie wypełnić nowe obowiązki w zarówno przed formalnym rozpoczęciem procedury, w trakcie jej trwania, jak również na etapie realizacji umowy. Gdzie pojawiają się pierwsze nieprawidłowości i błędy? Jak uniknąć podświadomego przenoszenia wieloletnich przyzwyczajeń na nowy grunt?

 

Materia jest trudna i obszerna. Zapewne trudno w przeciągu trzech dni przeanalizować ponad 600 artykułów nowej Ustawy PZP. Chcielibyśmy zastosować tym razem nową formułę – porównanie poszczególnych instytucji i rozwiązań ustawowych przedstawimy w oparciu o konkretne stany faktyczne. Poprowadzimy Państwa przez nowe rozwiązania. Co ważne – zwrócimy uwagę na pułapki, które czyhają w zupełnie niespodziewanych miejscach. Postaramy się maksymalnie szeroko przeanalizować nowe przepisy, tak aby użyteczność tego spotkania dla jego uczestników była jak największa.

Czas przeznaczony na dyskusję i indywidualne konsultacje jest szczególnie cenny. Nie uciekamy od tej części warsztatów. Na wiele pytań, które z pewnością teraz pojawiają się w trakcie lektury nowych przepisów odpowiemy już wkrótce. Spotkanie w niesamowitej mazurskiej scenerii, w pięknym gotyckim zamku, w niezapomnianej atmosferze i naprawdę ciekawej formule będzie z pewnością najlepiej spędzonym czasem.

Zapraszamy na Warsztaty Zamówień Publicznych mec. Łukasza Mackiewicza do Giżycka – spotkajmy się w dniach 25-27 sierpnia 2021 roku w Hotelu St. Bruno.

mec. Łukasz Mackiewicz –  radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych, z wcześniejszym doświadczeniem jako pracownik Działu Zamówień Publicznych po stronie zamawiającego oraz kontroler zamówień publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia ale również z zakresu finansowania projektów infrastrukturalnych i środowiskowych, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz podmiotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz Krajową Izbą Odwoławczą. Wykładowca studiów podyplomowych. Współpracownik renomowanych kancelarii prawnych. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami. W ostatnich latach przeprowadził setki szkoleń oraz przeszkolił kilka tysięcy uczestników. W ankietach poszkoleniowych zawsze odnotowuje najwyższe noty wystawione przez uczestników szkoleń.

Hotel St. Bruno **** – położony w Giżycku, w samym sercu Mazur. St. Bruno tworzą trzy części. Pierwszą z nich jest odrestaurowany zamek z XIII w., dwie pozostałe części stanowią rozszerzenie i odwzorowanie historycznych obiektów, mieszcząc kolejne pokoje i najwyższej klasy apartamenty. Każdy pokój w tym butikowym obiekcie jest urządzony indywidualnie, jednak wszystkie pomieszczenia charakteryzuje luksus w stylu Art Deco. Historyczne wnętrza hotelu doskonale współgrają z wystrojem nawiązującym stylistyką do lat 20 i 30 ubiegłego wieku. W całym obiekcie panuje atmosfera luksusowego wypoczynku, a przestronne lobby, znajdujące się tuż przy recepcji tworzy przyjemne pierwsze wrażenie. Części ogólnodostępne, rozpoczynając od basenu, SPA, poprzez restaurację, Night Club czy kręgielnię – wszystko to zostało przygotowane z myślą o komforcie przebywających w zamku Gości. Hotel jest laureatem prestiżowej nagrody Best Hotel Award. 2012.

Zobacz stronę internetową tego wydarzenia

Zobacz pełną listę szkoleń z zakresu zamówień publicznych

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average 5,00 out of 5)
Loading...

Artykuły powiązane

Aktualny przelicznik EURO w zamówieniach publicznych

Średni kurs złotego w stosunku do euro stanowiący podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych wynosi 4,2693. Próg stosowania ustawy PZP od 1.01.2021 wynosi 130.000,- zł.

Nowości na forum

Statystyki forum:

Liczba użytkowników: 91024
Liczba postów: 146948
Liczba tematów: 18894

Bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera

Newsletter – nota prawna dotycząca ochrony danych osobowych zapisując się do Newslettera akceptuję jej treść

infolinia szkoleniowa 801 889 888