mec. Łukasz Mackiewicz / 3 dni /100% CASE STUDY
24-26 kwietnia 2024, USTKA Grand Lubicz *****

Uproszczenie procedur zamówieniowych a usprawnienie procesu zakupowego. Praktyczne warsztaty zamówień publicznych – znaczenie przepisów Dyrektywy w procesie zamówieniowym

Odliczamy już czas

Sprawdź wszystkie szczegóły szkolenia – zgłoś się już dzisiaj:hrs:min:sec

Warsztaty

Warsztaty Zamówień Publicznych mec. Łukasza Mackiewicza to marka sama w sobie. Wśród praktyków zamówień publicznych cieszy się wypracowaną przez lata marką i sporą popularnością, głównie z uwagi na dynamiczne prowadzenie zajęć poparte ogromną ilością przykładów. Motywem przewodnim kwietniowych warsztatów zamówień publicznych w Ustce będzie uproszczenie procedur zamówieniowych a usprawnienie procesu zakupowego. Co tak naprawdę daje nam uproszczenie naszych procedur? Mniej pytań ze strony Wykonawców, więcej ofert, lepsze zrozumienie naszych potrzeb przez Wykonawcę, bardziej dopasowane do nich oferty oraz mniej odwołań. Wspólnie postaramy się przeanalizować możliwości jakie dają nam przepisy w tym zakresie. Jak zawsze gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny, świetną atmosferę na szkoleniu i ciekawą lokalizację.

Pobierz zaproszenie na szkolenie


Poprzednie edycje Warsztatów…

Zobacz opinie

Inspektor / Urząd Gminy
Organizacja szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Prowadzący posiada i przekazuje wiedzę na poziomie profesjonalnym. Opiekunowie szkolenia – pełen profesjonalizm.

Inspektor / Zakład Opieki Zdrowotnej
Szkolenie spełniające w pełni oczekiwania. Z przyjemnością w przyszłości będę uczestniczyć w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Nowe Przetargi.

Kierownik / Urząd Miasta i Gminy
Szkolenie bardzo merytoryczne. Wykładowca posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi ją rzetelnie przekazać uczestnikom szkolenia.

Główny Specjalista / Urząd Marszałkowski
Szkolenie intensywne, efektywne i znakomicie zorganizowane.

Kierownik / Urząd Marszałkowski
Szkolenie zorganizowane na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznie jak i organizacyjnie.

Główny Specjalista / Urząd Marszałkowski
Obsługa ze strony organizatora w każdym momencie na najwyższym poziomie. Wykładowca świetny – tym kierowałam się przy wyborze szkolenia.

Kierownik / Spółka branży medycznej
Niezwykły profesjonalizm. Kameralna atmosfera.

Starszy Inspektor / Urząd Wojewódzki
Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Profesjonalna organizacja szkolenia i jego obsługa.

Kierownik / Wojskowy Odział Gospodarczy
Szkolenie merytorycznie super! Bardzo fajne miejsce. Organizacja bardzo dobra.

Główny Specjalista / Urząd Marszałkowski
Wszystko wypadło idealnie.

Sekretarz / Regionalna Baza Logistyczna
Bardzo dobry przekaz informacji, praca na przykładach, łatwość rozmowy – rozwiązywania problemów, bardzo dobry kontakt z prowadzącym. Szkolenie godne polecenia.

Główny Specjalista / Urząd Marszałkowski
Intensywne szkolenie. Bardzo miła i otwarta atmosfera.

Specjalista / Regionalna Baza Logistyczna
Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny, zakres zagadnień i sposób przekazywania wiedzy oceniam jako celujący.

Kierownik Gospodarczy / Szkoła Policealna
Szkolenie bardzo bogate w informacje merytoryczne, świetnie przeprowadzone. Wiadomości przekazane w sposób zrozumiały i przystępny, odpowiedzi na pytania konkretne, poparte przykładami.

Kierownik / Agencja Centralna
Jak zawsze szkolenie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Trener z niesamowitą umiejętnością przekazywania wiedzy i angażowania uczestników do aktywnego udziału. Słowa klucze pozostaną ze mną na długo.


Sprawdź

Zakres merytoryczny24 kwietnia ŚRODA

Dzień pierwszy

do 11:00

Kwaterowanie uczestników

11:00 – 13:00

1. Wprowadzenie. Nowe regulacje prawne i ich konsekwencje dla Zamawiających i prowadzonych procedur w roku 2024. Dlaczego kompleksowa znajomość Dyrektywy jest konieczna w codziennej pracy osób przygotowujących i prowadzących procedury.
2. Praktyczne wskazówki w zakresie wewnętrznych procedur zakupowych – skutki przeregulowania procedur a niewydolność zakupowa jednostki.
3. Wewnętrzne regulacje w jednostce
4. Odpowiedzialność w zamówieniach publicznych – CASE STUDY – rodzaje odpowiedzialności w zamówieniach publicznych – bezpieczne zamówienia publiczne.
5. Stosowanie właściwych przepisów w procedurze krajowej i unijnej w świetle wyników kontroli. CASE STUDY
6. Przygotowanie do postępowania jako jeden z najważniejszych etapów postępowania na dostawy, usługi roboty budowlane i jego wpływ na dalsze losy procedury.

13:00 – 14:00

Przerwa obiadowa

14:00 – 18:00

7. Czas niezbędny na przeprowadzenie procedury – przykładowe rozwiązania – zasady bezpiecznego skracania terminu składania ofert . Pilna potrzeba udzielenia zamówienia a natychmiastowe wykonanie – zasady postępowania.
8. Przygotowanie specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) – zawartość SWZ – elementy obligatoryjne i fakultatywne poniżej i powyżej progów unijnych.
9. Dopuszczenie korzystania z zasobów innych podmiotów a podwykonawstwo. Oświadczenia oraz dokumenty składane przez podmioty, na których zasobach polega Wykonawca.
10. PODSUMOWANIE DNIA. ODPOWIEDZI NA PYTANIA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA.

od 20:30

Kolacja integracyjna25 kwietnia CZWARTEK

Dzień drugi

10:00 – 14:00

11. Procedura – zasady postępowania po wszczęciu procedury.
12. Unieważnienie postępowania. Przesłanki unieważnienia postępowania do i po otwarciu ofert. Odpowiedzialność w przypadku niezgodnego z przepisami unieważnienia postępowania.
13. Weryfikacja zapisów dokumentów zamówienia w odniesieniu do listy sprawdzającej – CASE STUDY okiem kontroli.

14:00 – 15:00

Przerwa obiadowa

15:00 – 18:00

13. Umowy w zamówieniach publicznych – wstęp – zasady tworzenia i zmiany umów
14. PODSUMOWANIE DNIA. ODPOWIEDZI NA PYTANIA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA.

Od 20:30

Kolacja26 kwietnia PIĄTEK

Dzień trzeci

9:00 – 11:00

15. UMOWY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH W OBLICZU OSTATNICH PROBLEMÓW.
16. ODPOWIEDZI NA PYTANIA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA. PODSUMOWANIE SZKOLENIA.

11:00

Brunch

11:30

Zakończenie szkolenia – wykwaterowanie uczestników


Poznaj osobiście…

Prowadzący Warsztaty

W ocenie uczestników naszych szkoleń jedyny ekspert potrafiący w tak ciekawy i nieszablonowy sposób prowadzić Warsztaty z Zamówień Publicznych.

Średnia ocen ze szkoleń mec. Mackiewicza z roku poprzedniego

Na podstawie ankiet poszkoleniowych – szkolenia stacjonarne. Średnia ocen w skali 5-stopniowej: 5,0


mec. Łukasz Mackiewicz

Radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych, z doświadczeniem jako pracownik zamawiającego oraz kontroler zamówień publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia ale również z zakresu finansowania projektów infrastrukturalnych i środowiskowych, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz pod-miotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz Krajową Izbą Odwoławczą. Współpracownik renomowanych kancelarii prawnych. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami.

Naprawdę dogodna

Lokalizacja

Grand Lubicz Uzdrowisko *****
Ustka, ul. Wczasowa 4
Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

O hotelu

Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to pięciogwiazdkowy obiekt położony w Ustce w odległości zaledwie 500 m od brzegu morza, oferuje najwyższy standard wypoczynku. Hotel położony na obszarze 2,5 ha, jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu. Niewiele miejsc w tym rejonie może poszczycić się podobnym standardem. Wszystkie pokoje zostały urządzone w nowoczesnej stylistyce, zaprojektowanej z myślą o zapewnieniu komfortu i dobrego samopoczucia. Design oraz wyposażenie pokoi z pewnością sprostają najbardziej wymagającym gustom. Pobyt w Hotelu uatrakcyjni pobyt w strefie Spa & Wellness lub relaks w gabinetach masażu, na basenie czy w fantastycznym dwupoziomowym hotelowym aquaparku. Kompleks wodnej rozrywki w hotelu Grand Lubicz ***** obejmuje – na parterze: basen sportowy, basen rekreacyjny o powichrzeni niemal 500 m kw. ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz leżankami wodno-powietrznymi, trzy 12-osobowe wanny z hydromasażem, brodzik, saunę fińską, łaźnię; na piętrze: basen rekreacyjny z basenem zewnętrznym o powierzchni niemal 400 m kw. Wśród gości dzielących się swoimi opiniami na serwisie booking.com, hotel otrzymuje bardzo wysokie noty za komfort, czystość i najwyższy standard obsługi.

W dniu szkolenia

Zakwaterowanie

Kwaterowanie uczestników według dostępności pokoi. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, pokoje 1-osobowe dostępne za dopłatą. Istnieje możliwość zakwaterowania dzień wcześniej (wtorek / środa), w przypadku wyboru tej opcji dodatkowej uczestnicy mają zapewnioną również lekką kolację w dniu przyjazdu.

Zobacz co mówią ludzie – serwis Booking.com

Opinie o Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Wszyscy uśmiechnięci super atmosfera. Bardzo dobre jedzenie. Polecam. Na pewno jeszcze tam wrócimy.
Aneta

Hotel jak zawsze spełnił moje oczekiwania. Na miejscu mają wszystko co potrzeba aby porządnie wypocząć! Jedzenie jest mega dobre! Najlepsze jakie jadłem w polskich hotelach 5*.
Michał

Hotel jest bardzo dobrze zlokalizowany. Miałyśmy duży i przestronny pokój, który był codziennie super sprzątany. Po pokojach widać, ze mają już swoje lata. Śniadania super. Niesamowita różnorodność.
Agata

Wspaniały hotel! Komfortowy duży pokój z balkonem, codziennie sprzątany. Przyjemny widok z pokoju na las. Ogromną strefa basenów – 3 jacuzzi, basen sportowy, rekreacyjny, dzika rzeka i wyłącznie dla gości niesamowity basen solankowy że strefą ciszy i basenem na zewnątrz. Wybitne i najbardziej różnorodne śniadanie hotelowe – najlepsze! Obiadokolacja wypasiona. Strefa bez dzieci w restauracji na plus. Panorama cafe z obrotową sala i super widokiem to ogromna zaleta. Dobre koktajle. Zabiegi spa ok. Grota solna super relaks.
Dusiowa

To miejsce skradło moje serce, wrócę na 100 %! Śniadania pyszne, obłędnie obfite, nie do przejedzenia! Wybór potraw, przekąsek nie do zliczenia! Dla każdego coś smacznego! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Obsługa Hotelu, SPA, Medical…, Restauracji bardzo miła, profesjonalna i życzliwa! Apartament spełnił nasze oczekiwania, bardzo czysto, wygodnie i przytulnie! Lokalizacja bardzo dobra, "wszędzie blisko" a jednak przyjemnie "intymnie"! Polecam wszystkim, którym tęskno za miejscem, gdzie można spędzić czas przy muzyce klubowej, zrelaksować i zapomnieć choćby na chwilę o szarości codziennych zawirowań. To w tym miejscu nawet w deszczu świeci słońce! Pozdrawiam bardzo gorąco i serdecznie DZIĘKUJĘ!
Aldona

To był wspaniały pobyt,hotel jest piękny,czysty I zadbany. Obsługa na najwyższym poziomie. Nigdzie dotąd nie widzieliśmy tak uśmiechniętego personelu. Śniadania nie do opisania-wybór przeogromny. Wszystko smaczne i pięknie naszykowane. Zabrakło nam czasu aby spróbować każdego dania. Słodkie stoły nie do opisania.
Pokoje piękne, łóżko bardzo wygodne . Strefa basenowa świetna,osobiście ujął mnie basen solankowy ze strefą ciszy,do którego na piętro dochodzi się przez basen główny. Spa wspaniałe. Obsługa miła i dobrze wyszkolona.
Mirosław


Sprawdź nasze propozycje

Cena szkolenia


Udział finansowany ze środków publicznych

2.880,- VAT zw

Cena zawiera

Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, opiekę koordynatora szkolenia.


Pobierz zgłoszenie


Udział finansowany ze środków niepublicznych

3.540,- brutto

Cena zawiera

Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, opiekę koordynatora szkolenia.


Pobierz zgłoszenie


Opcje dodatkowe od:

590,-

Co jeszcze możemy zaoferować

Dopłata do pokoju 1-os. wynosi 590,- zł (VAT zw) lub 720,- zł (VAT 23%).

Dopłata do noclegu z wtorku na środę (1 dzień przed szkoleniem): 580 zł (VAT zw) lub 710,- zł (VAT 23%).

OPCJA BEZ NOCLEGÓW: 1.380,- zł (oraz odpowiednio 1.690,- zł w tym VAT 23%) – cena obejmuje udział w szkoleniu, przerwy kawowe, obiady, materiały szkoleniowe.


Pobierz zgłoszenie

Zobacz miejsce szkolenia na mapie

Lokalizacja


Miejsce szkolenia

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Czekamy na Ciebie w hotelu Grand Lubicz już 24 kwietnia 2024 roku.

Adres

Ustka, ul. Wczasowa 4

Masz pytania? Zadzwoń

(22) 22 52 842
(17) 85 33 777
801 889 888

Email

szkolenia@noweprzetargi.pl


Zarezerwuj miejsce na szkoleniu

Ilość miejsc na Warsztatach jest ograniczona – nie czekaj do ostatniej chwili

    Nie przegap tego wydarzenia

    Czekamy na Ciebie w kwietniu w Ustce!