Temat: Dokumentacja bez dat
Dzień dobry.
PN poniżej progów. Jedyny wykonawca podpisał czytelnie wszystkie dokumenty, w tym dwa wykazy osób i narzędzi, ale nigdzie nie wpisał daty.
1.Przeglądając wcześniejsze wątki o podobnej tematyce przeczytałam, że są dwie szkoły. Jedna, która mówi, że należy wezwać wykonawce do uzupełnienia dokumentów o wpisanie daty na dzień składania ofert i druga, która mówi, że skoro wykonawca złożył w terminie ofertę i wszystkie dokumenty, to można uznać, że np. spełnia warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlega wykluczeniu z 24.
2.Druga rzecz, wykonawcą jest uczelnia wyższa, która nie posiada ceidg. Na kopii dokumentu stwierdzającego wybór rektora za zgodność z oryginałem podpisała się jakaś pani iksińska.
Moja dyrekcja uważa, że nie należy wzywać wykonawcy do złożenia pełnomocnictwa dla tej pani.
Proszę o pomoc.
Dziękuję.