Temat: Podpisywanie oferty a zapisy KRS
W KRS-ie w Dziale 2 Rubryka 1 - Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu jest: 1. Nazwa organu: Zarząd, 2. Sposób reprezentacji: Spółkę reprezentuje każdy członek zarządu samodzielnie. Podrubryka 1 - Dane osób wchodzących w skład organu jest prezes zarządu Pan X. Dalej jest Rubryka 2 - Organ nadzoru: brak wpisów i Rubryka 3 - Prokurenci: jest Pan A i Pan B.
Pytanie: Ofertę podpisuje i potwierdza wszystkie dokumenty prokurent Pan B. Czy jest do tego upoważniony na podstawie zapisów w KRS?
Dodaję że nie ma w ofercie żadnego upoważnienia dla Pana B, jest natomiast zapis w Dziale 1, Rubryka 7 - Dane wspólników, że Pan B jest wspólnikiem z 594 udziałami. Wspólnikiem jest także prokurent Pan A (819 udziałów) oraz Spółka (225 udziałów), która złożyła ofertę.