Wokanda KIO na dzień 04.07.2024

Sala rozpraw: 402

Godzina: 11:00

Sygn. akt: 2051/24

Odwołujący: Intelimedical Poland Sp. z o.o. – Olsztyn

Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. – Tarnowskie Góry

Sala rozpraw: 402

Godzina: 14:00

Sygn. akt: 2081/24

Odwołujący: CRYSTAL POWER Paweł Panaszczuk – Milanówek

Zamawiający: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A. – Wrocław

Ogłoszenie orzeczenia

Sala rozpraw: 402

Godzina: 15:30

Sygn. akt: 1945/24

Odwołujący: Integrated Solutions Sp. z o.o. – Warszawa

Zamawiający: Poczta Polska S.A. – Warszawa

Ogłoszenie orzeczenia

Sala rozpraw: 406

Godzina: 09:30

Sygn. akt: 2101/24

Odwołujący: Naprzód Catering Sp. z o.o. – Łódź

Zamawiający: Instytut Psychiatrii i Neurologii – Warszawa

Sala rozpraw: 407

Godzina: 09:30

Sygn. akt: 2175/24

Odwołujący: TBM Telekom Sp. z o. o. Sp. k. – Warszawa

Zamawiający: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – Wrocław

Sala rozpraw: 407

Godzina: 11:00

Sygn. akt: 2043/24

Odwołujący: Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Delphinus Sport Promotion – Wrocław

Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu – Toruń

Ogłoszenie orzeczenia

Sala rozpraw: 407

Godzina: 12:30

Sygn. akt: 1993/24

Odwołujący: Eurotek International Sp. z o.o. – Warszawa

Zamawiający: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie – Kraków

Ogłoszenie orzeczenia

Sala rozpraw: 408

Godzina: 09:45

Sygn. akt: 2143/24

Odwołujący: Stradom Sp. z o.o. – Kalwaria Zebrzydowska

Zamawiający: Powiat Wadowicki – Wadowice

Sala rozpraw: 408

Godzina: 10:00

Sygn. akt: 2082/24

Odwołujący: Geosolid Sp. z o.o. – Kraków

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie- – Warszawa

Sala rozpraw: 409

Godzina: 10:00

Sygn. akt: 2085/24

Odwołujący: Koma Olsztyn Sp. z.o.o. – Olsztyn

Zamawiający: Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie – Olsztyn

Sala rozpraw: 409

Godzina: 13:00

Sygn. akt: 2056/24

Odwołujący: Vida Andrzej Tarasek – Katowice

Zamawiający: Uniwersytet Łódzki – Łódź

Ogłoszenie orzeczenia

Sala rozpraw: 410

Godzina: 09:30

Sygn. akt: 2146/24

Odwołujący: Tomasz Łapa – Power Komputery – Ostrowiec Świętokrzyski

Zamawiający: NARODOWY INSTYTUT MUZYKI I TAŃCA – Warszawa

Sala rozpraw: 410

Godzina: 10:00

Sygn. akt: 2067/24

Odwołujący: Arp E-Vehicles Sp. z o.o. – Bydgoszcz

Zamawiający: Miasto Dęblin – Dęblin

Sala rozpraw: 430

Godzina: 10:00

Sygn. akt: 2062/24

Odwołujący: Konsorcjum: Drogi Mazowieckie Sp. z o. o. Sp. k., VIKBUD Robert Wierzbowski – Ostrołęka

Zamawiający: Gmina Rzewnie – Rzewnie

Ogłoszenie orzeczenia

Sala rozpraw: 430

Godzina: 12:30

Sygn. akt: 2015/24

Odwołujący: Altrad Babcock Europe S.A. – Rybnik

Zamawiający: Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. z siedzibą w Świerżach Górnych – Świerże Górne

Sala rozpraw: 431

Godzina: 13:00

Sygn. akt: 2122/24

Odwołujący: Konsorcjum: Dohwa Polska Sp. z o.o. Sp. k., Dohwa Engineering Co., Ltd. – Kraków

Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. – Warszawa

Sala rozpraw: 431

Godzina: 13:00

Sygn. akt: 1976/24

Odwołujący: Konsorcjum: Dohwa Polska Sp. z o.o. Sp. k., Dohwa Engineering Co., Ltd. – Kraków

Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. – Warszawa

Ostatnie wpisy