noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

ONLINE

Szkolenie - Profesjonalne zajęcia dla specjalistów  ds. zamówień publicznych uwzględniające zagadnienia wymagające szczególnej uwagi w roku 2024 w tym sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2.

Profesjonalne zajęcia dla specjalistów  ds. zamówień publicznych uwzględniające zagadnienia wymagające szczególnej uwagi w roku 2024 w tym sporządzanie ogłoszeń na e-Notices2.

Prowadzący:

Jacek Jerka

Termin:

24.04.2024 - 25.04.2024 (za 2 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

990 zł

Cena VAT 23%:

1220 zł

Więcej
Szkolenie - Zamówienia publiczne na roboty budowlane i dokumentację projektową w roku 2024 - problemy praktyczne.

Zamówienia publiczne na roboty budowlane i dokumentację projektową w roku 2024 - problemy praktyczne.

Prowadzący:

mec. Łukasz Bochenek

Termin:

25.04.2024 (za 3 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej
Szkolenie - SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH: Kompleksowe prowadzenie procedur w  Prawie zamówień publicznych.

SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH: Kompleksowe prowadzenie procedur w Prawie zamówień publicznych.

Prowadzący:

mec. Łukasz Bochenek

Termin:

08.05.2024 - 09.05.2024 (za 16 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

990 zł

Cena VAT 23%:

1220 zł

Więcej
Szkolenie - Zamówienia publiczne kompleksowo - wzorzec udzielania zamówień – przygotowanie postępowania, SWZ i umowa, elektronizacja, wybór najkorzystniejszej oferty.

Zamówienia publiczne kompleksowo - wzorzec udzielania zamówień – przygotowanie postępowania, SWZ i umowa, elektronizacja, wybór najkorzystniejszej oferty.

Prowadzący:

Michał Kunikowski

Termin:

14.05.2024 - 15.05.2024 (za 22 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

990 zł

Cena VAT 23%:

1220 zł

Więcej
Szkolenie - Zamówienia publiczne w jednostkach oświaty.

Zamówienia publiczne w jednostkach oświaty.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

14.05.2024 (za 22 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej
Szkolenie - Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w jednostkach sektora ochrony zdrowia

Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w jednostkach sektora ochrony zdrowia

Prowadzący:

Ewa Żak

Termin:

15.05.2024 - 16.05.2024 (za 23 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

990 zł

Cena VAT 23%:

1220 zł

Więcej
Szkolenie - 2-dniowe Praktyczne Warsztaty eNotices2 – jak zamieścić ogłoszenie o zamówieniu, ogłoszenie o zmianie i ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.

2-dniowe Praktyczne Warsztaty eNotices2 – jak zamieścić ogłoszenie o zamówieniu, ogłoszenie o zmianie i ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.

Prowadzący:

Michał Kunikowski

Termin:

20.05.2024 - 21.05.2024 (za 28 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

990 zł

Cena VAT 23%:

1220 zł

Więcej
Szkolenie - Zamówienia publiczne dla Wykonawców. Jak skutecznie pozyskiwać zlecenia z sektora Publicznego w roku 2024.

Zamówienia publiczne dla Wykonawców. Jak skutecznie pozyskiwać zlecenia z sektora Publicznego w roku 2024.

Prowadzący:

mec. Łukasz Bochenek

Termin:

21.05.2024 (za 29 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

552.85 zł

Cena VAT 23%:

680 zł

Więcej
Szkolenie - Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

27.05.2024 (za 35 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej
Szkolenie - 4-dniowy Kurs Prawa zamówień publicznych Piotra Sperczyńskiego: Zamówienia publiczne w postępowaniach o wartości poniżej progów unijnych. Praktycznie z dokumentacją.

4-dniowy Kurs Prawa zamówień publicznych Piotra Sperczyńskiego: Zamówienia publiczne w postępowaniach o wartości poniżej progów unijnych. Praktycznie z dokumentacją.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

11.06.2024 - 14.06.2024 (za 50 dni)

Czas Trwania:

4 dni

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

1980 zł

Cena VAT 23%:

2435 zł

Więcej

Zamówienia publiczne – szkolenia online

Publiczne środki są wykorzystywane przez organy administracyjne do nabywania towarów oraz zamawiania usług oraz zlecania robót budowlanych i usług projektowych. W takim przypadku kontrahentami są przedsiębiorcy. Jednak z uwagi na fakt, iż organy administracji państwowej, agendy, jak również wspólnoty samorządowe i jednostki im podległe wykorzystują środki publiczne, zawieranie umów podlega ścisłym regulacjom, które określone zostały przez Prawo Zamówień Publicznych. Zawarcie umowy z wykonawcą następuje bezpośrednio po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym. W trosce o edukację pracowników działów zamówień publicznych oraz przedsiębiorców przygotowaliśmy szkolenia online z zakresu zamówień publicznych. To specjalne kursy, które pozwalają zapoznać się z aktualnymi informacjami na dany temat z zakresu zamówień publicznych w wąskim lub szerszym ujęciu. Oferta jest skierowana przede wszystkim do urzędników różnego szczebla, pracowników służby cywilnej, spółek energetycznych oraz komunalnych, sektora obronności i bezpieczeństwa a także przedsiębiorców biorących czynny udział w przetargach.

Szkolenia online z procedur zamówień publicznych są realizowane przez wykwalifikowanych ekspertów i trenerów. To przede wszystkim adwokaci, prawnicy oraz radcy prawni, dysponujący praktycznym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą w omawianym temacie. Jako NowePrzetargi działamy na rynku od ponad 20 lat. Pragniemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość szkoleń online traktujących o zamówieniach publicznych, jak również dotyczące zamówień sektorowych i zamówień w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa, które staną się źródłem merytorycznej wiedzy. Nasze kompetencje potwierdzają liczne opinie uczestników. Przypominamy, że szkolenia dotyczące zamówień publicznych realizujemy nie tylko online, ale również stacjonarnie w wielu miastach.

Szkolenia online z zakresu prawa zamówień publicznych

Systematycznie organizujemy szkolenia online z zakresu prawa zamówień publicznych. To kursy projektowane z myślą o przekazywaniu wartościowej wiedzy w sposób przystępny i ciekawy dla odbiorców. Zapewniamy dostarczanie aktualnych informacji, dodatkowo nasi trenerzy podczas spotkań chętnie przedstawiają zmiany, jakie zaszły w ostatnim czasie w przepisach ustawy PZP oraz aktach wykonawczych i okołoustawowych. Szkolenia online z zakresu prawa zamówień publicznych to źródło merytorycznej wiedzy, dostarczanej w sposób profesjonalny przez najlepszych ekspertów.

Szkolenia online dotyczące zamówień publicznych w 2022 roku to nie tylko samorealizacja pod kątem pozyskiwania wartościowych informacji. W ten sposób pracownicy urzędów mogą podnosić swoje kwalifikacje, co przynosi szansę na awans lub pozwala zmienić stanowisko. Kursy cieszą się również zainteresowaniem przedsiębiorców biorących udział w przetargach. Znajomość przepisów z zakresu Prawa Zamówień Publicznych pozwala firmom znacznie efektywniej przygotować się do zaprezentowania swojej oferty w sposób atrakcyjny dla zleceniodawcy.

Szkolenia PZP online – przebieg i realizacja

Organizujemy szkolenia PZP online, które odbywają się za pośrednictwem połączenia internetowego. Aby uczestniczyć w spotkaniu, nie muszą Państwo korzystać z żadnego zaawansowanego oprogramowania. Wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarka, za której pośrednictwem uczestnicy łączą się z profesjonalną, w pełni intuicyjną platformą, gdzie prowadzone są szkolenia PZP online. Kursy zwykle przybierają formę aktywną, dlatego prowadzący komunikuje się z odbiorcami, odpowiadając na pytania lub wyjaśniając dodatkowe kwestie, które pozostają interesujące dla audytorium. Szkolenia online 2022 z dotyczące zamówień publicznych zwykle traktują o konkretnym obszarze zagadnień. Dzięki temu kursy są znacznie bardziej nakierowane na potrzeby konkretnego klienta, a odbiorcy mogą zdecydować, które zagadnienia są dla nich najbardziej interesujące. Jesteśmy przekonani, że organizowane przez NowePrzetargi szkolenia PZP online będą źródłem cennej wiedzy dla pracowników urzędów i przedsiębiorców.

Uczestnicy zapisują się na poszczególne szkolenia z PZP online. Wystarczy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Następnie przesyłamy wszystkie potrzebne informacje, które pozwalają wziąć czynny udział w spotkaniu. Na dzień przed planowanym szkoleniem otrzymują Państwo dostęp do szkolenia wraz z hasłem do zalogowania się. Wybór odpowiedniego kursu jest bardzo prosty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem poszczególnych spotkań – z pewnością sprostamy potrzebom najbardziej wymagających klientów - urzędników oraz przedsiębiorców. Należy pamiętać, że szkolenia online 2022 z zakresu zamówień publicznych zwykle kończą się otwartym panelem dyskusyjnym. Wówczas uczestnicy mogą zadawać pytania oraz porozmawiać z prowadzącym. Ponadto trenerzy zapewniają dostęp do materiałów edukacyjnych, które przydają się nie tylko podczas realizacji zajęć, ale również podczas pracy i przygotowywania procedury udzielenia zamówienia publicznego.

Szkolenia PZP online dla początkujących i zaawansowanych – prawo zamówień publicznych

Szkolenia online traktujące o prawie zamówień publicznych są organizowane regularnie. To kursy przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych osób, które posiadają już podstawową wiedzę w tej materii. Spotkania są realizowane w sposób fachowy i profesjonalny, dlatego cieszą się niezmiennie wysoką opinią uczestników. Niektóre kursy składają się z kilku spotkań w ciągu 2-3 dni. Wówczas porusza się nieco więcej zagadnień, co pozwala lepiej zgłębić omawiany temat. Szkolenia online z prawa zamówień publicznych przeprowadzane zdalnie to przede wszystkim formuła wygodna dla odbiorców. Uczestnictwo w spotkaniu nie wymaga dojazdu i poświęcenia dodatkowego czasu na kwestie organizacyjne. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu.

PZP 2022 – kursy i szkolenia online dla urzędników i przedsiębiorców

Szkolenia online z procedur zamówień publicznych są niezwykle ważne zarówno dla urzędników, jak i przedsiębiorców. To zbiór informacji na temat przepisów, a także nadchodzących zmian, w prawie, jeżeli ich wdrożenie jest planowane. Już w trakcie procedowania zmian uczestnicy mogą się dowiedzieć o ich istocie. Po ich uchwaleniu udział w szkoleniu jest szczególnie polecany – każda zmiana w systemie zamówień publicznych znajduje natychmiast swoje odzwierciedlenie w organizowanych przez nas szkoleniach. Dysponowanie aktualną wiedzą pozwala firmom lepiej przygotować się do przetargu oraz późniejszego wywiązania się z warunków umowy, natomiast wśród urzędników administracyjnych posiadanie informacji z zakresu prawa i przepisów jest wręcz konieczne do prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków. Kursy online PZP 2022 to źródło kompetentnej edukacji. Na spotkania online i stacjonarnie organizowane przez NowePrzetargi mogą również zapisywać się osoby prywatne.

Szkolenia zamówienia publiczne online

Najlepsze szkolenia z zamówień publicznych realizowane w formule online. Co decyduje o właściwym wyborze szkolenia z zamówień publicznych online? Najważniejszym czynnikiem są trenerzy oraz tematyka szkoleń. Nie bez znaczenia jest też interaktywna platforma jaką wykorzystujemy do szkoleń z zamówień publicznych online – odpowiednio dopracowana pod względem funkcjonalności, możliwości prezentacji materiałów szkoleniowych, udostępniania pulpitu, narzędzi takich jak tablice, szkicowniki i moduły zarządzania zadawanymi pytaniami. U nas wszystkie te czynniki masz do swojej dyspozycji. Sprawdź naszą ofertę szkoleń online z zamówień publicznych.

Szkolenie zamówienia publiczne online – kto dla nas szkoli?

Najlepsi eksperci, pewne i jednoznaczne odpowiedzi na pytania, dopracowany warsztat – tym kierujemy się organizując szkolenia z zamówień publicznych online. Gwarancją jakości organizowanych przez nas szkoleń z zamówień publicznych online są najbardziej znani trenerzy oraz chyba najbardziej dopracowana platforma szkoleniowa Click Meeting. Jeśli szukasz szkolenia z PZP w formule online sprawdź kto dla nas szkoli:

Szkolenia zamówienia publiczne 2022 online

Rok 2022 w zamówieniach publicznych to czas pełen wyzwań i zwiększonej trudności w prowadzeniu procedur. Skąd wynika wyżej podniesiona poprzeczka jeśli idzie o stopień skomplikowania przepisów systemu zamówień publicznych. Sytuacja geopolityczna i sanitarna z ostatnich miesięcy zmieniała się dynamicznie. Pociągnęło to za sobą wielokrotne nowelizacje ustawy PZP wprowadzane w trybie pilnym. Szkolenia zamówienia publiczne 2022 online są świetną okazją do aktualizacji i pogłębienia swojej wiedzy w zakresie zamówień publicznych. Już teraz sprawdź nasze szkolenia z PZP w formule online i bądź na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami.