noweprzetargi.pl

Szkolenia zamknięte z zamówień publicznych

Szkolenia zamknięte dedykowane są zarówno dla zamawiających jak i wykonawców – firm startujących w przetargach. Każdorazowo do dyspozycji klienta stawiamy osoby prowadzące o najlepszych referencjach, od lat zajmujące się zamówieniami publicznymi, które wiedzę teoretyczną popierają długoletnią praktyka i doskonałą znajomością tematu.

Kiedy warto wybrać szkolenie zamknięte?

  1. Kiedy masz do przeszkolenia większą ilość pracowników.
  2. Kiedy chcesz mieć wpływ na zakres merytoryczny szkolenia.
  3. Kiedy chcesz omawiać na szkoleniu wyłącznie przykłady z własnej branży.
  4. Kiedy chcesz pracować na własnych dokumentach i omawiać wyłącznie własne problemy.
  5. Kiedy chcesz zdecydować w jakim terminie, jakich godzinach będzie prowadzone szkolenie oraz to Ty chcesz wyznaczyć miejsce szkolenia.

Dlaczego warto wybrać szkolenie zamknięte?

  1. W przypadku większej ilości uczestników jednostkowy koszt takiego szkolenia jest niższy.
  2. Możesz wybrać wersję szkolenia z materiałami szkoleniowymi w wersji drukowanej lub elektronicznej.
  3. Możesz zaprosić na to szkolenie inne osoby z zaprzyjaźnionych firm lub instytucji – wówczas koszt szkolenia rozłoży się na kilka podmiotów.

Uwaga:

Wśród naszych klientów popularne są szkolenia dla pracowników podległych jednostek – szkolenia takie organizowane są przez jednostkę nadrzędną, np. przez Gminę lub Starostwo Powiatowe. W tym przypadku koszt szkolenia rozkłada się na kilka podmiotów – każdy z nich dostaje odrębną fakturę VAT.

Zamówienia publiczne dla Zamawiających

Przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, Wzorcowe prowadzenie procedur udzielania zamówień publicznych, Zamówienia publiczne na roboty budowlane, Dokumentowanie zamówień publicznych, Kontrole i nieprawidłowości w udzielaniu zamówień publicznych, Umowy w zamówieniach publicznych, Warsztaty orzecznicze, Zmiany w zamówieniach publicznych, Zamówienia publiczne dla początkujących, 3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych.

Zamówienia publiczne dla Wykonawców

Zamówienia publiczne dla początkujących, Wygrywanie przetargów – praktyczne warsztaty, Sytuacje sporne w zamówieniach publicznych, Zmiany w zamówieniach publicznych,  Zamówienia publiczne na roboty budowlane, Umowy w zamówieniach publicznych, Warsztaty orzecznicze.