Najbliższe szkolenia dla osób przygotowujących procedurę udzielenia zamówienia publicznego i dla członków komisji przetargowych

Zapraszamy na szkolenie dedykowane osobom odpowiedzialnym za przygotowanie procedury udzielenia zamówienia publicznego, zwłaszcza tym, którzy odpowiadają za opis przedmiotu zamówienia. Szkolenie to polecamy również członkom komisji przetargowych. Sprawdzona jakość, rzetelna wiedza oraz naprawdę ciekawe prowadzenie zajęć to atuty tego szkolenia podkreślane w ankietach poszkoleniowych.

 „Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne – CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych” – już w najbliższych dniach w dwóch lokalizacjach:

5.09.2023 – Suwałki

6.09. 2023 – Olsztyn

mec. Łukasz Mackiewicz – radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych, z doświadczeniem jako pracownik zamawiającego oraz kontroler zamówień publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia ale również z zakresu finansowania projektów infrastrukturalnych i środowiskowych, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz podmiotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz KIO. Współpracownik renomowanych kancelarii prawnych. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami.

Ostatnie wpisy