Mec. Łukasz Mackiewicz zaprasza na wrześniowe szkolenia

video
play-sharp-fill

Zapraszamy na wrześniowe szkolenia: 

  1. „Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne – CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych” – już w najbliższych dniach w dwóch lokalizacjach: Suwałki i Olsztyn.
  2. „Zamówienia Publiczne w OCHRONIE ZDROWIA – Warsztaty Praktyczne 100% case study”: Warszawa, Białystok, Kraków, Wrocław, Poznań.
  3. „WARSZTATY PRAKTYCZNE – Zamówienia Publiczne – 100% CASE STUDY w świetle najnowszego orzecznictwa i wyników kontroli.” – dostępne lokalizacje: Lublin, Rzeszów, Zielona Góra.

W październiku proponujemy 3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych w Ustce w dniach 25-27 października.

mec. Łukasz Mackiewicz – radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych, z doświadczeniem jako pracownik zamawiającego oraz kontroler zamówień publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia ale również z zakresu finansowania projektów infrastrukturalnych i środowiskowych, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz podmiotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz KIO. Współpracownik renomowanych kancelarii prawnych. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami.

Ostatnie wpisy