3-dniowe szkolenie: Zamówienia Publiczne dla Początkujących – mec. Łukasz Bochenek – ŁAŃCUT, 17-19 kwietnia 2024

Zapraszamy na 3-dniowe szkolenie dedykowane osobom zaczynającym swoją przygodę z zamówieniami publicznymi. Już w II połowie kwietnia spotkamy się w Łańcucie w jednym z najlepszych hoteli 4-gwiazdkowych w Polsce – Sokół Wellness& Spa. 3-dniowe SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH: „Kompleksowe prowadzenie procedur zamówień publicznych.” poprowadzi mec. Łukasz Bochenek. Trzy intensywne dni wspólnego pogłębiania wiedzy, dyskusje merytoryczne oraz ciekawie spędzony czas wolny to zasadnicze atuty tego szkolenia. Do tego ciekawe miejsce – jeden z dwóch najwyżej ocenianych w skali kraju hoteli pod kątem jakości obsługi (według Booking.com), historyczne miasto z pięknym zamkiem Lubomirskich, który wspólnie zwiedzimy oraz serdeczna atmosfera południa Polski – zapraszamy już teraz!

mec. Łukasz Bochenek – adwokat, partner w kancelarii Bochenek, Kruczek, Sosnowska-Łozińska Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Partnerska. Doradca w pracach nadzwyczajnej komisji do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw. Uczestniczył w setkach postępowaniach o udzielenie zamówienia, obecnie zajmuje się obsługą prawną instytucji publicznych oraz pod-miotów gospodarczych przede wszystkim w zakresie zamówień publicznych oraz realizacji projektów dofinansowanych ze środków UE. Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz Sądami Okręgowymi. Ponadto przygotowuje opinie prawne i ekspertyzy w dziedzinie Prawa zamówień publicznych.


Zobacz opinie z grudniowej edycji Warsztatów Zamówień Publicznych prowadzonych przez mec. Łukasza Bochenka:

Inspektor / Zarząd Dróg i Transportu: Szkolenie przeprowadzone przez doświadczonego wykładowcę. Prawo zamówień publicznych przedstawione bardzo zrozumiale.

Radca Prawny / Kancelaria Radcy Prawnego: Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Wykładowca potrafiący przekazać wiedzę w sposób adekwatny do poziomu wiedzy w zakresie zamówień publicznych uczestników szkolenia.

Referent / Wojskowy Oddział Gospodarczy: Szkolenie konkretne, merytoryczne i na wysokim poziomie.

Inspektor / Zarząd Dróg i Transportu: Wykłady są prowadzone w sposób bardzo obrazowy i każdy problem wyjaśniony zdanie po zdaniu. Szkolenie przygotowane bardzo dobrze i spełniło moje oczekiwania.

Specjalista / Zarząd Dróg i Transportu: Szkolenie prowadzone w sposób bardzo dobry, ciekawy, przydatny i godny polecenia.

p.o. kierownika / Zarząd Dróg i Transportu: Świetnie poprowadzone szkolenie. Wiedza przekazywana w przejrzysty i ciekawy sposób. Przedstawiono dużo praktycznych i przydatnych w dalszej pracy przykładów. Szkolenie zorganizowane na najwyższym poziomie, z ogromnym odczuwalnym dla uczestników zaangażowaniem.

Ostatnie wpisy