3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych – Jacek Jerka & mec. Łukasz Bochenek – ŁAŃCUT, 18-20 września 2023

Zapraszamy na 3-dniowe intensywne warsztaty zamówień publicznych prowadzone tym razem przez dwóch świetnych ekspertów – Jacka Jerkę oraz mec. Łukasza Bochenka. 3 intensywne dni wspólnego pogłębiania wiedzy, konfrontowania własnych przemyśleń z doświadczeniem naszych ekspertów, dyskusje merytoryczne oraz ciekawie spędzony czas wolny to zasadnicze atuty tej edycji Warsztatów. Do tego ciekawe miejsce – jeden z dwóch najwyżej ocenianych w skali kraju hoteli pod kątem jakości obsługi (według Booking.com), historyczne miasto z pięknym zamkiem Lubomirskich, który wspólnie zwiedzimy oraz serdeczna atmosfera południa Polski – zapraszamy już teraz!

Jacek Jerka – prawnik, były członek Rady Zamówień Publicznych przy Prezesie UZP oraz członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. W poprzednich latach pracownik Departamentu Prawnego Urzędu Zamówień Publicznych oraz Ministerstwa Finansów. Od lat bierze czynny udział w procesie legislacyjnym związanym ze zmianami w systemie zamówień publicznych. Przez sześć lat był rzecznikiem dyscypliny finansów publicznych, posiada szeroką wiedzę z zakresu zamówień publicznych oraz tematyki związanej z finansami publicznymi oraz odpowiedzialnością z tytułu naruszenia dyscypliny finansów publicznych. Znany i ceniony trener, doświadczony konsultant, ceniony za konkretny przekaz wiedzy i pewnie udzielane odpowiedzi na pytania.

mec. Łukasz Bochenek – adwokat, partner w kancelarii Bochenek, Kruczek, Sosnowska-Łozińska Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Partnerska. Doradca w pracach nadzwyczajnej komisji do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw. Uczestniczył w setkach postępowaniach o udzielenie zamówienia, obecnie zajmuje się obsługą prawną instytucji publicznych oraz pod-miotów gospodarczych przede wszystkim w zakresie zamówień publicznych oraz realizacji projektów dofinansowanych ze środków UE. Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz Sądami Okręgowymi. Ponadto przygotowuje opinie prawne i ekspertyzy w dziedzinie Prawa zamówień publicznych.


Zobacz opinie z poprzednich edycji Warsztatów Zamówień Publicznych prowadzonych przez Jacka Jerkę:

Starszy Inspektor / Urząd Gminy
Cudowna atmosfera, wysoki profesjonalizm oraz przedstawiciele organizatora, którzy byli do dyspozycji w każdej chwili i spowodowali, że zespół szybko się zintegrował.

Kierownik działku administracyjnego / Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Bardzo kompetentny wykładowca, obsługa o bardzo wysokiej kulturze, warunki rewelacyjne. Wszyscy panowie przesympatyczni, służący pomocą i radą. Całe szkolenie oceniam powyżej oczekiwań – najlepsze na jakim byłam.

Specjalista ds. Zamówień Publicznych / Centrum Usług Wspólnych
Szkolenie świetnie zorganizowane, a poruszane kwestie i omawiany materiał bardzo merytoryczne. Opieka, jaką organizatorzy otoczyli uczestników na najwyższym poziomie.

Zastępca Kierownika Oddziału Gospodarczego / Sąd Rejonowy
Jak zwykle szkolenie na najwyższym poziomie merytorycznym jak i organizacyjnym.

Główny Specjalista / Uczelnia Wyższa
Merytorycznie na wysokim poziomie, wysoka kultura trenera i opiekunów. Pełny profesjonalizm. Przyjemne z pożytecznym. Ciekawy program szkolenia, materiały szkoleniowe obszerne i na wysokim poziomie. Plus za atrakcyjne zorganizowanie czasu wolnego.

Główny Specjalista ds. Zamówień Publicznych / Uczelnia Wyższa
Wspaniały trener, wiedza przekazywana w ciekawy sposób. Organizacja szkolenia na wysokim poziomie.

Starszy Inspektor / Szpital Neuropsychiatryczny
Jakość materiałów bardzo dobra, wykładowca bardzo przystępnie i merytorycznie wyjaśnia niuanse. Bardzo dużo praktycznych przykładów. Ogólnie szkolenie bardzo ciekawe i interesujące.

Specjalista ds. Zamówień Publicznych / Jednostka Samorządu Terytorialnego
Organizacja na najwyższym poziomie, wykładowca z ogromną wiedzą, którą przekazuje w sposób jasny i przystępny. Dobra lokalizacja hotelu.

Specjalista/ Spółka z o.o.
Wykładowca z bardzo cenną wiedzą praktyczną, który potrafi ją przekazać. Miejsce szkolenia świetnie dobrane.

Ostatnie wpisy