3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych mec. Łukasza Mackiewicza – 29 listopada – 1 grudnia 2023 roku

Zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Zamówień Publicznych prowadzonych przez mec. Łukasza Mackiewicza. „PRAKTYCZNE WARSZTATY ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (CASE STUDY): Bezbłędne prowadzenie procedur zamówień publicznych– procedura okiem zamawiającego, wykonawcy i kontrolującego.” Jedziemy na południe w Beskidy. U progu zimy spotykamy się w najbardziej atrakcyjnym o tej porze roku Szczyrku.

Co gwarantujemy? Jak zawsze: wiedzę z najwyższej półki, ciekawe prowadzenie zajęć w formule case study, możliwość dzielenia się swoimi problemami i doświadczeniami w zakresie zamówień publicznych, do tego piękne widoki, górskie powietrze… jednym słowem naprawdę dobrze spędzony czas.

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2023 roku będziemy w Hotelu Alpin w samym centrum Szczyrku. Zapraszamy!

 

mec. Łukasz Mackiewicz – radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych, z doświadczeniem jako pracownik zamawiającego oraz kontroler zamówień publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia ale również z zakresu finansowania projektów infrastrukturalnych i środowiskowych, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz podmiotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz KIO. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami.

Ostatnie wpisy