e-Doręczenia w procedurze administracyjnej – nowe regulacje wchodzą w grudniu 2023 roku

Zapraszamy na szkolenie online prowadzone przez mec. Marcina Adamczyka: „Doręczenia w ogranie administracji publicznej po 10 grudnia 2023 r., ze szczególnym uwzględnieniem e-doręczeń – SZKOLENIE PRAKTYCZNE.”.

Już 30 października – szkolenie na czasie – nowe regulacje wchodzą w życie w I połowie grudnia. Nie pozwól aby zmiany w procedurze administracyjnej zaskoczyły Cię!

mec. Marcin Adamczyk – radca prawny, członek Rady OIRP w Olsztynie (bieżącej kadencji). Ekspert Ministra Administracji i Cyfryzacji w ramach projektu „Dobre Prawo – Sprawne Rządzenie”. Jest adiunktem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Mec. Adamczyk jest autorem i współautorem dziesiątek opinii prawnych publikowanych w ramach Bazy Dobrych Praktyk Administracyjnych na stronie internetowej Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Członek Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych Osobowych działającej przy Ministrze Cyfryzacji. Jest Trenerem i z zakresu procedury administracyjnej oraz tematyki pokrewnej (RODO, informacja publiczna). Członek Etatowy Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie (w latach 2005-2011) – doskonale zorientowany w specyfice funkcjonowania podmiotów administracji rządowej i samorządowej. Ceniony za ciekawy a jednocześnie bardzo konkretny styl prowadzenia zajęć, znany z przejrzystych i jednoznacznych odpowiedzi na pytania. W chwili obecnej jeden z najbardziej cenionych ekspertów z zakresu procedury administracyjnej. W przeciągu ostatnich lat na terenie całego kraju przeprowadził kilkaset szkoleń z zakresu procedury administracyjnej, poszczególnych elementów KPA oraz RODO.

Ostatnie wpisy