3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych mec. Łukasza Mackiewicza – Ustka, 24-26 kwietnia 2024

Warsztaty Zamówień Publicznych mec. Łukasza Mackiewicza to marka sama w sobie. Wśród praktyków zamówień publicznych cieszy się wypracowaną przez lata marką i sporą popularnością, głównie z uwagi na dynamiczne prowadzenie zajęć poparte ogromną ilością przykładów. Motywem przewodnim kwietniowych warsztatów zamówień publicznych w Ustce (24-26 kwietnia 2024 r.) będzie uproszczenie procedur zamówieniowych a usprawnienie procesu zakupowego. Co tak naprawdę daje nam uproszczenie naszych procedur? Mniej pytań ze strony Wykonawców, więcej ofert, lepsze zrozumienie naszych potrzeb przez Wykonawcę, bardziej dopasowane do nich oferty oraz mniej odwołań. Wspólnie postaramy się przeanalizować możliwości jakie dają nam przepisy w tym zakresie. Jak zawsze gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny, świetną atmosferę na szkoleniu i ciekawą lokalizację.

Zobacz szczegóły tego wydarzenia – 24-26 kwietnia 2024, Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka – mec. Łukasz Mackiewicz: „PRAKTYCZNE WARSZTATY ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (CASE STUDY): Uproszczenie procedur zamówieniowych a usprawnienie procesu zakupowego. Praktyczne warsztaty zamówień publicznych – znaczenie przepisów Dyrektywy w procesie zamówieniowym.”

 

mec. Łukasz Mackiewicz – radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych, z doświadczeniem jako pracownik zamawiającego oraz kontroler zamówień publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia ale również z zakresu finansowania projektów infrastrukturalnych i środowiskowych, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz podmiotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz KIO. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami.

Ostatnie wpisy