3-dniowe Warsztaty Zamówień Publicznych mec. Łukasza Mackiewicza – Ustka, 25-27 października 2023

Zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Zamówień Publicznych prowadzonych przez mec. Łukasza Mackiewicza. „PRAKTYCZNE WARSZTATY ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (CASE STUDY): Bezbłędne prowadzenie procedur zamówień publicznych– procedura okiem zamawiającego, wykonawcy i kontrolującego.” Tym razem spotykamy się w Ustce w jednym z najlepszych hoteli w Polsce – Gran Lubicz Uzdrowisko Ustka *****, w dniach 25-27 października 2023 roku.

video
play-sharp-fill

Co gwarantujemy? Jak zawsze: wiedzę z najwyższej półki, ciekawe prowadzenie zajęć w formule case study, możliwość dzielenia się swoimi problemami i doświadczeniami w zakresie zamówień publicznych, do tego piękne miejsce w urokliwej lokalizacji na polskim wybrzeżu, dyskusje po godzinach szkolenia i wspólne towarzystwo…

 

mec. Łukasz Mackiewicz – radca prawny specjalizujący się w zamówieniach publicznych, z doświadczeniem jako pracownik zamawiającego oraz kontroler zamówień publicznych. Dzięki praktyce zawodowej posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu przygotowania dokumentacji przetargowych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia ale również z zakresu finansowania projektów infrastrukturalnych i środowiskowych, jak również z zakresu odpowiedzialności osób na kierowniczych stanowiskach w administracji publicznej, pracowników zamawiającego oraz podmiotów biorących udział w postępowaniach przetargowych. Występuje jako pełnomocnik wykonawców i zamawiających w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz KIO. Ceniony za rzetelną wiedzę zarówno z zakresu zamówień publicznych jak i projektów unijnych. Uczestnicy szkoleń zwracają uwagę na dynamiczny i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, konkretny i jasny przekaz merytoryczny oraz bardzo dobrą interakcję z uczestnikami.

Ostatnie wpisy