W jaki sposób przedłużyć licencję pod koniec okresu licencyjnego w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia?

Poniżej pokażemy w jaki sposób pod koniec okresu licencyjnego przedłużyć możliwość użytkowania aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia.

Pod koniec okresu licencyjnego, przy każdym uruchomieniu aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Umowy i Zamówienia system przypomni nam, że kończy się okres na jaki została wykupiona licencja.

Wybieramy przycisk „Tak” – system otworzy okno przedłużania licencji.

Wybieramy przycisk „Przejdź”. Zakładając, że mamy aktywne połączenie z internetem, system otworzy formularz przedłużenia licencji na stronie NowePrzetargi.pl – wybieramy opcję „Przedłużenie licencji” a następnie wypełniamy kolejne pola formularza. Za jakiś czas na adres poczty elektronicznej, który podaliśmy w formularzu otrzymamy kod przedłużający licencję, który powinniśmy wprowadzić w okno – jak na obrazku poniżej.

Uwaga:

Jeżeli w międzyczasie okno zostało zamknięte, możemy je ponownie otworzyć z poziomu menu Administracja / Przedłużenie licencji. Kod przedłużający licencję najlepiej wprowadzać za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+C oraz Ctrl+V. Po wprowadzeniu kodu i zatwierdzeniu przyciskiem „Przedłuż” wyświetlony zostanie komunikat o przedłużeniu licencji. Informacja o terminie ważności licencji w lewym dolnym rogu ekranu zostanie zaktualizowana po ponownym uruchomieniu programu.

Ostatnie wpisy