noweprzetargi.pl

Doskonalenie warsztatu w zakresie udzielania zamówień publicznych

Szkolenie „Doskonalenie warsztatu w zakresie udzielania zamówień publicznych: praktyczne metody bezbłędnej realizacji procedur na dostawy, usługi oraz roboty budowlane z uwzględnieniem nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027” ma na celu podniesienie kompetencji uczestników w zakresie skutecznego i zgodnego z prawem przeprowadzania procedur zamówień publicznych. Program szkolenia obejmuje omówienie najnowszych przepisów prawnych, praktyczne wskazówki dotyczące realizacji zamówień na dostawy, usługi oraz roboty budowlane, a także szczególny nacisk na wykorzystanie środków finansowych z nowej perspektywy unijnej na lata 2021-2027. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności, które pozwolą im na bezbłędne przygotowanie i realizację zamówień publicznych zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi.

Szkolenie realizowane jest w formule stacjonarnej oraz online w wersji 1- i 2-dniowej.

Cele szkolenia:

Metody szkoleniowe:


mec. Łukasz Bochenek

Prowadzący: mec. Łukasz Bochenek

WIĘCEJ

Cena od: 590 zł

Najbliższe terminy

Widok:
Szkolenie - Doskonalenie warsztatu w zakresie udzielania zamówień publicznych: praktyczne metody bezbłędnej realizacji procedur na dostawy, usługi oraz roboty budowlane z uwzględnieniem nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027.

Doskonalenie warsztatu w zakresie udzielania zamówień publicznych: praktyczne metody bezbłędnej realizacji procedur na dostawy, usługi oraz roboty budowlane z uwzględnieniem nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027.

Prowadzący:

mec. Łukasz Bochenek

Termin:

30.07.2024 - 31.07.2024 (za 10 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

ONLINE

Cena VAT zwolniony:

990 zł

Cena VAT 23%:

1220 zł

Więcej

Zakres szkolenia Doskonalenie warsztatu w zakresie udzielania zamówień publicznych

„Doskonalenie warsztatu w zakresie udzielania zamówień publicznych: praktyczne metody bezbłędnej realizacji procedur na dostawy, usługi oraz roboty budowlane z uwzględnieniem nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027.”

 

 1. Wprowadzenie – aktualne zestawienie przepisów niezbędnych do wzorcowego wydatkowania środków publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane w kwocie do progu jej stosowania i powyżej z uwzględnieniem nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027.
 2. Przygotowanie do postępowania na dostawy, usługi roboty budowlane i jego wpływ na dalsze losy procedury – analiza:
 1. Tworzenie wzorcowego dokumentu SWZ na dostawy, usługi, roboty budowlane. Specyfikacja warunków zamówienia – kiedy zamawiający zobligowany jest przygotować SWZ a jeśli nie SWZ to co?
 1. Korzystanie z potencjału innego podmiotu w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego – najciekawsze orzeczenia i opinie prawne w tym temacie.
 2. Zagadnienia problemowe mające kluczowe znaczenie dla prowadzonej procedury W PRAKTYCZNYM UJĘCIU w obszarach:
 1. UMOWY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH W OBLICZU BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW:
 1. Zmiany w umowach.
  1. Dopuszczalność zmian w umowach
  2. przykładowe zapisów umowne,
  3. nieprzewidziana konieczność waloryzacji wynagrodzenia
 2. ODPOWIEDZI NA PYTANIA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA. PODSUMOWANIE SZKOLENIA.