noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Nowy Sącz

Szkolenia z zamówień publicznych Nowy Sącz

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia z prawa zamówień publicznych, które organizujemy na terenie miasta Nowy Sącz w południowej części Małopolski. Podstawową misją tych szkoleń jest możliwość uzyskania fachowej i zawsze aktualnej wiedzy, która przekazywana jest w bardzo przystępny sposób. Szkolenia są prowadzone w sposób ciekawy, dynamiczny oraz atrakcyjny dla odbiorców. Jednocześnie są źródłem specjalistycznych treści w oparciu o aktualny stan prawny. Korzystając z naszej oferty otrzymujesz szereg praktycznych  wskazówek oraz profesjonalne doradztwo trenera.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Nowym Sączu?

Nasze szkolenia powstają głównie z myślą o pracownikach sektora publicznego, przedsiębiorcach oraz pracownikach prywatnych firm. Dedykujemy je zamawiającym, wykonawcom oraz organom kontrolującym, którzy działają na terenie miasta Nowy Sącz i województwa małopolskiego.

Szkolenia zamówienia publiczne Nowy Sącz– ciekawa tematyka szkoleń

Szkolenia z zamówień publicznych w Nowym Sączu skupiają się na określonej specjalizacji i konkretnym problemie. Dzięki temu uczestnicy mogą wybrać odpowiednie spotkanie, które będzie najbardziej przydatne. Na szkoleniach realizowane są zagadnienia związane z elektronizacją zamówień publicznych, zamówieniami do progów unijnych, specyfikacją warunków zamówienia i wiele innych.  Gwarantujemy wysoką jakość kształcenia oraz szeroką ofertę kursów organizowanych w Nowym Sączu.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Nowym Sączu?

Szkolenia z Centrum Doradztwa i Kształcenia „Nowe Przetargi” są efektywną i skuteczną metodą edukacji  co potwierdzają trenerzy oraz pozytywne opinie uczestników: