noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Kraków

Szkolenie - Zamówienia poniżej progu unijnego w zamówieniach klasycznych w roku 2024. Przygotowanie postępowania, pełna procedura, terminy i dokumenty, badanie i ocena ofert, realizacja umowy.

Zamówienia poniżej progu unijnego w zamówieniach klasycznych w roku 2024. Przygotowanie postępowania, pełna procedura, terminy i dokumenty, badanie i ocena ofert, realizacja umowy.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

15.05.2024 (za 23 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Kraków Hotel Great Polonia Conrad

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

720 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych Kraków

Pełny katalog podmiotów zobowiązanych do wydatkowania środków w procedurach zamówień publicznych zawierają przepisy Ustawy Prawo zamówień publicznych. Trudna materia związana z organizacją przetargów i postępowań w poszczególnych trybach wymaga ciągłego uzupełniania i uaktualniania wiedzy. Współpraca pomiędzy organami administracji i innymi podmiotami zobowiązanymi do stosowania przepisów PZP a przedsiębiorcami-wykonawcami odbywa się w oparciu a aktualnie obowiązujące przepisy. Firmy wykonawcy biorą udział w przetargach, aby następnie za wykonaną usługę lub sprzedane towary utrzymać zapłatę ze środków publicznych. Proces ten jest złożony, a wiedzę na ten temat warto czerpać z odpowiedniego źródła, na przykład szkoleń z zakresu zamówień publicznych w Krakowie, które realizowane są przez portal NowePrzetargi. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy: radcy prawni oraz adwokaci a także specjaliści dziedzinowi. Taka forma edukacji jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, pracowników zamawiającego, a także przedsiębiorców i ich pracowników odpowiadających za skuteczne pozyskiwanie zleceń z sektora publicznego. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych Kraków organizujemy systematycznie, najczęściej 1 lub 2 w ciągi każdego miesiąca. Świetnym uzupełnieniem tych szkoleń są szkolenia i kursu z zamówień publicznych online. Dzięki dopasowanym programom zajęć taka forma edukacji budzi spore zainteresowanie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą na bieżąco aktualizować i poszerzać swoją wiedzę z zamówień publicznych.

Szkolenia PZP Kraków – edukacja na najwyższym poziomie

Poprzez szkolenia PZP Kraków dostarczamy kompleksową i aktualną wiedzę dotyczącą zamówień publicznych. Wszystkie szkolenia i kursy są prowadzone w sposób ciekawy, dynamiczny oraz atrakcyjny dla odbiorców, jednocześnie uczestnicy otrzymują bogate materiały merytoryczne, pomocne w utrwalaniu pozyskanych informacji. Szkolenia dotyczące zamówień publicznych w Krakowie są organizowane systematycznie, najczęściej 1 lub 2 razy w miesiącu, tak aby na bieżąco przekazywać najważniejsze informacje w zakresie zamówień publicznych. Zajęcia przeplatane są każdorazowo otwartą dyskusją, podczas której uczestnicy mogą rozmawiać z prowadzącym, omawiać problemy z jakimi stykają się w pracy zawodowej w zamówieniach publicznych a także wymieniać się swoimi spostrzeżeniami. To również czas na zadawanie pytań przez audytorium i dyskutowanie szczególnie trudnych zagadnień. Dla wielu osób szkolenia PZP Kraków stanowią okazję żeby wgłębić się w zamówienia publiczne. Wśród wykonawców nasze szkolenia i kursy również cieszą się popularnością, szczególnie gdy firma bierze czynny udział w przetargach.

Szkolenia dotyczące prawa zamówień publicznych w Krakowie

Na szczególną uwagę zasługują szkolenia z prawa zamówień publicznych w Krakowie odbywające się na zasadzie warsztatów. Ciekawa formuła nieczęsto stosowana na rynku szkoleń, aktywny udział uczestników w zajęciach oraz najwyższy poziom szkoleń to główne atuty naszej oferty warsztatów zamówień publicznych w Krakowie. W trakcie zajęć uczestnicy wiedzę teoretyczną przekładają na praktykę, co pozwala pogłębiać i utrwalać pozyskane informacje oraz wykorzystywać je w późniejszej pracy. Wszystkie zajęcia są prowadzone są na zasadzie aktywnego udziału uczestników w zajęciach. Każdemu uczestnikowi szkoleń z PZP w Krakowie staramy się zapewnić maksymalnie komfortowe warunki przyswajania wiedzy. Szkolenia odbywają się w obiektach o odpowiedniej infrastrukturze. Dzięki temu szkolenia z zamówień publicznych Kraków przebiegają w komfortowych warunkach dla wszystkich którzy w nich uczestniczą. Niektóre kursy są na tyle obszerne, że ich realizacja została rozłożona na kilka dni. Warto zauważyć, że spotkania zawsze dotyczą konkretnego tematu – nie są to zajęcia ogólne, które mogłyby obejmować zbyt szerokie zagadnienie, co źle wpływa na przyswajanie treści i ich późniejszą użyteczność. Szkolenia z zamówień publicznych Kraków skupiają się na określonej specjalizacji i konkretnym problemie. Dzięki temu odbiorcy mogą wybrać odpowiednie spotkanie, które będzie najbardziej przydatne.

Szkolenia z nowego PZP w Krakowie – aktualne przepisy

Regularna zmiana przepisów wymaga ciągłej aktualizacji wiedzy. Z myślą o takiej edukacji powstały szkolenia dotyczące nowego PZP w Krakowie. Trenerzy wyjaśniają obecne i nadchodzące zmiany w prawie zamówień publicznych, dodatkowo przekazując wiadomości w sposób atrakcyjny oraz przystępny dla odbiorców. To propozycja skierowana przede wszystkim do przedstawicieli zamawiających oraz do wykonawców. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące kursów realizowanych przez NowePrzetargi, zachęcamy Państwa do kontaktu. Sprawnie udzielimy odpowiedzi oraz szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Na szkolenia z nowego PZP w Krakowie zapisy odbywają się również online, poprzez naszą stronę internetową.