noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Łódź

Szkolenie - Zamówienia publiczne OD PODSTAW - wzorzec udzielania zamówień – przygotowanie postępowania, SWZ i umowa, elektronizacja, wybór najkorzystniejszej oferty.

Zamówienia publiczne OD PODSTAW - wzorzec udzielania zamówień – przygotowanie postępowania, SWZ i umowa, elektronizacja, wybór najkorzystniejszej oferty.

Prowadzący:

Michał Kunikowski

Termin:

09.10.2023 - 10.10.2023 (za 17 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

Łódź Hotel Tobaco

Cena VAT zwolniony:

990 zł

Cena VAT 23%:

1220 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Łodzi

Organy administracyjne jako zamawiający zawierają umowy o udzielenie zamówienia publicznego z zewnętrznymi podmiotami. Współpraca z przedsiębiorcami opiera się przede wszystkim na dostarczaniu produktów oraz świadczeniu usług ewentualnie na realizacji inwestycji budowlanych. Jako, że zamawiający dysponują środkami publicznymi – z tego względu ich rozdysponowanie musi odbywać się zgodnie z aktualnie panującymi przepisami w zakresie sposobu wydatkowania środków publicznych. Aby kompleksowo zapoznać się z zasadami wydatkowania funduszy publicznych, warto skorzystać ze szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Łodzi. To spotkania prowadzone przez ekspertów, których celem jest przekazanie fachowej i kompleksowej wiedzy na temat PZP. Zajęcia mają przystępną formę, a powstają głównie z myślą o urzędnikach, przedsiębiorcach oraz pracownikach firm. Szkolenia traktujące o prawie zamówień publicznych Łódź prowadzą wykwalifikowani trenerzy z ogromnym doświadczeniem. Należą do nich głównie prawnicy, a także adwokaci oraz radcy prawni. Przypominamy, że szkolenia z zakresu zamówień publicznych organizujemy nie tylko w Łodzi, ale również innych miastach w Polsce oraz online.

Szkolenia PZP Łódź – dla zamawiających i wykonawców

Organizowane szkolenia z zamówień publicznych na terenie miasta Łódź pozwalają uzyskać kompleksową i aktualną wiedzę w zakresie zmieniających się przepisów. Z takich zajęć edukacyjnych korzystają między innymi przedstawiciele wykonawców, a także pracownicy zamawiającego. W trosce o wygodę oraz oszczędność czasu zapisy na takie szkolenia odbywają się bezpośrednio ze strony internetowej NowePrzetargi. Szkolenia PZP Łódź są realizowane regularnie – w każdym miesiącu w Łodzi organizujemy co najmniej jedno stacjonarne szkolenie 1- lub 2-dniowe w zamówień publicznych. Uczestnictwo w takich zajęciach zawsze zakończone jest wydaniem certyfikatu uczestnictwa. Przypominamy, że poszczególne spotkania traktują o nieco innym obszarze tematycznym w ramach szeroko pojętej tematyki zamówień publicznych. Mogą to być zamówienia do progu stosowania ustawy PZP, zamówienia w poszczególnych trybach, zamówienia publiczne dla początkujących, zaawansowanych lub kontrolerów. Regularnie w Łodzi organizujemy 2-dniowe warsztaty praktyczne z zamówień publicznych. Dzięki tak szerokiemu spektrum każda osoba zainteresowana tą tematyką może wybrać szkolenia z prawa zamówień publicznych dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z programem poszczególnych zajęć. Z pewnością sprostamy potrzebom nawet najbardziej wymagających organizacji, pracowników oraz urzędników, co potwierdzają pozytywne opinie pozostawione przez uczestników naszych szkoleń z zamówień publicznych realizowanych w Łodzi.

Szkolenia z zamówień publicznych Łódź – zajęcia praktyczne

Niektóre szkolenia z zamówień publicznych w Łodzi są realizowane jako warsztaty. Takie zajęcia przybierają formę praktyczną, dlatego pozwalają utrwalić pozyskane informacje. Ciekawa warsztatowa formuła, nastawiona na wiedzę przede wszystkim praktyczną znajduje odzwierciedlenie w wysokich ocenach na ankietach poszkoleniowych. Istnieje ogromne grono uczestników, którzy szczególnie cenią sobie zajęcia z zamówień publicznych w tej właśnie formule. Tego rodzaju spotkania trwają więcej niż jeden dzień. Zawsze szkolenia traktujące o zamówieniach publicznych w mieście Łódź odbywają się w wygodnych lokalizacjach. Łódź to duży ośrodek, zatem dokonując wyboru hotelu zwracamy uwagę nie tylko na komfortowe sale konferencyjne, ale również na wygodną lokalizację zarówno dla osób dojeżdżających komunikacją publiczną jak również swoimi samochodami. Forma naszych szkoleń i kursów zawsze pozostaje maksymalnie przystępna, uczestnicy otrzymują obszerne materiały szkoleniowe. Zawsze szkolenia z zamówień publicznych Łódź najczęściej kończą się panelem dyskusyjnym, co pozwala na zadanie ewentualnych pytań osobie prowadzącej.

Nowe PZP – szkolenie Łódź

Tematyka związana z zamówieniami publicznymi podlega ciągłym zmianom z uwagi na zmiany w przepisach regulujących wydatkowanie środków publicznych. Najlepszym źródłem praktycznej wiedzy w tym zakresie są szkolenia z nowego PZP organizowanych w Łodzi. To zajęcia przygotowane z myślą o wszystkich sektorach rynku zamówień publicznych – zamawiających, wykonawcach oraz organach kontrolujących zamówienia publiczne. Z jednej strony wzorcowe prowadzenie procedury, z drugiej zaś bezbłędnie przygotowane oferty w postępowaniach. Podczas szkolenia prowadzący w przystępny sposób przedstawia aktualne przepisy oraz omawia zmiany, przedstawiając również praktyczne przykłady w tym zakresie, co pozwala lepiej przyswoić poszczególne informacje. Na szkolenia dotyczące zamówień publicznych odbywające się w mieście Łódź można zgłosić się drogą elektroniczną przesyłając skan karty zgłoszenia lub bezpośrednio ze strony internetowej NowePrzetargi.pl – poprzez formularz online. Wystarczy kilka chwil, aby zgłosić swój udział lub pracowników. W przypadku finansowania udziału w szkoleniu ze środków publicznych, udział w szkoleniu jest tańszy. Szkolenie w Łodzi traktujące o ustawie PZP to źródło aktualnej i przydatnej wiedzy.