noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Krosno

Szkolenie - Profesjonalne zajęcia dla specjalistów ds. zamówień publicznych uwzględniające zagadnienia wymagające szczególnej uwagi w końcówce roku 2023.

Profesjonalne zajęcia dla specjalistów ds. zamówień publicznych uwzględniające zagadnienia wymagające szczególnej uwagi w końcówce roku 2023.

Prowadzący:

mec. Łukasz Bochenek

Termin:

04.10.2023 (za 2 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Krosno Hotel Nafta

Cena VAT zwolniony:

540 zł

Cena VAT 23%:

664 zł

Więcej

Szkolenia zamówienia publiczne Krosno

Praca w zamówieniach publicznych to zmieniające się przepisy i co się z tym wiąże - ciągła aktualizacja wiedzy. Ustawa Prawo zamówień publicznych bywa zmieniana nawet kilka razy do roku, niektóre z pozoru niewiele znaczące zmiany ukryte gdzieś w innych przepisach mogą mieć ogromny wpływ na prawidłowość prowadzonej procedury udzielenia zamówienia publicznego. Na rynku szkoleń z zamówień publicznych w Krośnie jesteśmy stale obecni z pełną ofertą szkoleń. Szkolenia zamówienia publiczne Krosno to synonim rzetelnie przekazanej, zawsze aktualnej wiedzy w zakresie zamówień publicznych. Działamy tutaj od kilkunastu lat, nasze szkolenia organizujemy w centrach konferencyjno-hotelowych z wygodnym dojazdem dla klientów spoza Krosna. Dla klientów z tej części Podkarpacia przygotowaliśmy ciekawy wachlarz szkoleń z zakresu zamówień publicznych w Krośnie. Tutaj nawet najbardziej wymagający klienci znajdą aktualne i niezmiennie wartościowe szkolenia z zamówień publicznych.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Krośnie?

Kto jest adresatem szkoleń z PZP w Krośnie? Dla nas jest nim każdy publiczny klient instytucjonalny oraz klient korporacyjny stykający się w swojej pracy z zamówieniami publicznymi. Uczestnikami naszych szkoleń z PZP w Krośnie są przede wszystkim pracownicy działów zamówień publicznych oraz działów inwestycji w gminach, jednostkach podległych samorządom, u zamawiających sektorowych, w jednostkach ochrony zdrowia, służbach mundurowych lub agendach państwowych szczebla centralnego i terenowego (województwo, powiat). Sporą grupą docelową są również osoby kontrolujące zamówienia publiczne oraz audytorzy wewnętrzni. W naszej ofercie pozostaje również ciekawa oferta szkoleń przeznaczonych dla wykonawców startujących w przetargach publicznych. Osoby przygotowujące w swojej pracy zawodowej oferty w przetargach publicznych po stronie wykonawców mają do dyspozycji szkolenia, które są bądź dla nich dedykowane bezpośrednio i nastawione na specyfikę pozyskiwania zleceń z sektora publicznego, bądź są w pewien sposób uniwersalne. Szkolenia te dedykowane są zarówno pracownikom zamawiającego jak i wykonawcy.

Szkolenia zamówienia publiczne Krosno – tematyka zawsze aktualna

Wybierając nasze szkolenia z zamówień publicznych w Krośnie każdorazowo masz do dyspozycji najbardziej cenionych ekspertów na rynku. Dostarczają oni fachowej i zawsze aktualnej wiedzy. Zawsze gwarantujemy pełne zadowolenie z efektów szkolenia. Na szkoleniach z PZP w Krośnie organizowanych przez Nowe Przetargi każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie – zamawiający, wykonawca, kontrolujący. Patrząc również z innej perspektywy: osoba poczatkująca, osoba o pewnej praktyce zawodowej, również znajdą szkolenia dostosowane do jej poziomu wiedzy.

Opinie ze szkoleń z zakresu PZP w Krośnie

Poniżej przedstawiamy wybrane losowo opinie, jakie wpisali uczestnicy w ankiety poszkoleniowe. Opinie pochodzą ze szkoleń z zamówień publicznych w Krośnie:

Sprawdź terminy naszych szkoleń z zamówień publicznych. Sięgając po szkolenia z zamówień publicznych w Krośnie organizowane przez Nowe Przetargi masz gwarancję rzetelnej i zawsze aktualnej wiedzy.