noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Zielona Góra

Szkolenia zamówienia publiczne Zielona Góra

Praca w zamówieniach publicznych naznaczona jest koniecznością stałej aktualizacji wiedzy. Zmieniające się przepisy prawne w tej materii wymagają stosowania aktualnych rozwiązań. Dla klientów z województwa lubuskiego mamy pełną ofertę szkoleń z zakresu szeroko rozumianych zamówień publicznych. Oprócz tematyki opartej na Ustawie PZP szkolimy również z wydatków do progu stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych. W każdym miesiącu nawet najbardziej wymagający klienci znajdą u nas wartościowe szkolenia z zamówień publicznych organizowane w Zielonej Górze.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Zielonej Górze?

Na terenie województwa lubuskiego setki osób na co dzień zajmuje się zawodowo zamówieniami publicznymi. To oni są naszym głównym klientem, podstawowy odbiorcą szkoleń z zamówień publicznych. Są to pracownicy urzędów i instytucji z sektora finansów publicznych, pracownicy zamawiających sektorowych spoza tego sektora, oraz osoby prowadzące procedury zamówień publicznych organizowane w ramach projektów dofinansowanych. Nie bez znaczenia jest też rzesza przedsiębiorców biorących udział w ogłaszanych przez te podmioty przetargach jako Wykonawcy. Dla nich również mamy ofertę atrakcyjnych szkoleń i kursów praktycznych z PZP.

Szkolenia zamówienia publiczne Zielona Góra – podstawowa tematyka

Wybierając nasze szkolenia z zamówień publicznych w Zielonej Górze wiesz, że do Twojej dyspozycji pozostają nas najlepsi eksperci w dziedzinie zamówień publicznych. To oni bezpośrednio przekazują naszym klientom, uczestnikom szkoleń z PZP w Zielonej Górze fachowej i zawsze aktualnej wiedzy. Uczestnikom naszych szkoleń gwarantujemy pełne zadowolenie z efektów szkolenia. Na naszych szkoleniach z zamówień publicznych każdy znajdzie coś dla siebie – zamawiający, wykonawca, osoba poczatkująca, osoba o dużej praktyce zawodowej, przedstawiciel organu kontrolującego zamówienia publiczne. Także osoby potrzebujące szerszego spojrzenia na zagadnienie znajdą tutaj coś dla siebie:  osoba zarządzająca instytucją publiczną lub prywatną. Szkolenia są dostosowane do potrzeb naszych odbiorów – do poziomu wiedzy grupy, jej specyfiki oraz wymagań związanych ze zmieniającymi się regulacjami prawnymi. Szkolenia 1-, 2- a nawet 3-dniowe  to skuteczny środek do pełnego zaspokojenia potrzeb edukacyjnych w zakresie szkoleń z zamówień publicznych.

Jak uczestnicy oceniają nasze szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Zielonej Górze?

Poniżej przedstawiamy wybrane oceny naszych szkoleń, jakie uczestnicy wpisali w ankiety poszkoleniowe. Wszystkie poniżej cytowane ankiety zostały wypełnione w trakcie szkoleń z zamówień publicznych w Zielonej Górze:

Członek etatowy / Samorządowe kolegium Odwoławcze: „Szkolenie zawierało wiele praktycznych i przydatnych informacji. Rozwiało wiele wątpliwości.”

Główny Specjalista / Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: „Szkolenie bardzo merytoryczne, ciekawie prowadzone i bardzo profesjonalne.”

Inspektor / Urząd Gminy: „Konkretne i przejrzyste informacje. Przydatne materiały szkoleniowe.”

Główny Specjalista / Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: „Wykładowca bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Ciekawa tematyka szkolenia przekazana w bardzo przystępny sposób.”

Kierownik / Urząd Gminy: „Szkolenie merytoryczne. Wybrano najważniejsze zagadnienia, dużo przykładów.”

Referent / Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa: „Szkolenie w pełni satysfakcjonujące.”

Inspektor / Urząd Gminy: „Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie.”

Wybierając szkolenia z zamówień publicznych w Zielonej Górze w Nowych Przetargach masz pewność otrzymania rzetelnej i zawsze aktualnej wiedzy.