noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Płock

Szkolenie - Przygotowanie do prowadzenia procedur zamówień publicznych w 2023 roku. Planowane zmiany, praktyczne rozwiązania, aktualizacja wiedzy.

Przygotowanie do prowadzenia procedur zamówień publicznych w 2023 roku. Planowane zmiany, praktyczne rozwiązania, aktualizacja wiedzy.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

13.02.2023 (za 16 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Płock Hotel Starzyński

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych Płock

W Płocku oferujemy kompleksowe i na wysokim poziomie merytorycznym szkolenia z prawa zamówień publicznych. Podczas takich spotkań omawiane są najbardziej aktualne problemy w zakresie stosowania ustawy PZP oraz przedstawiana jest fachowa i specjalistyczna wiedza. Dzięki współpracującymi z Centrum Doradztwa i Kształcenia „Nowe Przetargi” ekspertami w dziedzinie prawa zamówień publicznych szkolenia w Płocku cechuje wysoki poziom rzeczowy prezentowanych treści poparty niezliczoną ilością przydatnych przykładów.

Jak często realizowane są szkolenia z zamówień publicznych w Płocku?

Można przyjąć, że regularnie co 4 do 6 tygodni spotykamy się z naszymi uczestnikami na szkoleniach stacjonarnych z zamówień publicznych w tej lokalizacji. Organizujemy je zawsze w dogodnej lokalizacji w hotelach z dobrym zapleczem konferencyjnym. Staramy się aby zarówno dojazd komunikacją masową jak i samochodami był wygodny dla naszych uczestników.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Płocku?

Do udziału w szkoleniach z PZP w Płocku zapraszamy wszystkich przedstawicieli stron w procesie udzielenia zamówienia publicznego, zarówno do przedstawicieli Zamawiających oraz Wykonawców pełniących obowiązki zawodowe w działach zamówień publicznych / ofertowania.

Szkolenia zamówienia publiczne Płock - tematyka szkoleń

W trakcie szkoleń z PZP organizowanych w Płocku realizowany jest zawsze taki zakres tematyczny, który w danym momencie jest najbardziej przydatny pod względem zmieniających się przepisów. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe szkolenia od podstaw, szkolenia dla początkujących oraz kursy z wąskiej, wyspecjalizowanej dziedziny PZP np. zagadnienia dotyczące umów, warsztaty tworzenia specyfikacji warunków zamówienia czy zamówienia na roboty budowlane oraz dokumentacją projektową. Nasze szkolenia obejmują szereg niezbędnych zagadnień związanych z udzielaniem zamówień publicznych do 130 tyś. zł, przygotowaniem specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), oceny ofert i wiele innych.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Płocku?

Szkolenia z prawa zamówień publicznych organizowanych w Płocku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem a uczestnicy poprzednich edycji szczerze je rekomendują: