noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Gdańsk

Szkolenie - Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne - CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych.

Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne - CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych.

Prowadzący:

mec. Łukasz Mackiewicz

Termin:

13.05.2024 (za 19 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Gdańsk Hotel Novotel

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

720 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Gdańsku

Organizujemy kompleksowe szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych w Gdańsku. To zajęcia edukacyjne realizowane przede wszystkim z myślą o urzędnikach, przedsiębiorcach, a także pracownikach, którzy w firmie zajmują się kwestiami przetargowymi, oraz sporządzaniem ofert. Podmioty publiczne współpracują z podmiotami gospodarczymi, aby korzystać z usług lub nabywać produkty. Procedura wydatkowania środków na te cele musi być całkowicie zgodna z prawem. Informacje dotyczące tych kwestii przedstawiają trenerzy podczas szkoleń z zakresu PZP realizowanych w Gdańsku. Osoby prowadzące zajęcia to przede wszystkim adwokaci, radcy prawni, a także prawnicy. Wszystkie spotkania są realizowane w taki sposób, aby przekazywać jak najwięcej wartościowych i rzetelnych informacji. Szkolenia z prawa zamówień publicznych Gdańsk organizujemy regularnie – również w innych miastach na terenie Polski oraz w formule online. Z pewnością sprostamy potrzebom wszystkich osób pragnących zaczerpnąć fachowej i aktualnej wiedzy z zakresu PZP.

Szkolenia PZP Gdańsk – dla firm i urzędów

Pozyskanie wartościowej wiedzy z zakresu aktualnie panujących przepisów może być proste i przyjemne. Doskonałym tego przykładem są szkolenia PZP Gdańsk dla prywatnych przedsiębiorców oraz urzędników. Zapisy na tego rodzaju spotkania odbywają się online, co pozwala zaoszczędzić nieco czasu, a dodatkowo jest po prostu wygodne. Na zakończenie zajęć audytorium otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu traktującym o zamówieniach publicznych w Gdańsku. Taki dokument może być wykorzystany na drodze do awansu – przydaje się również podczas aplikowania o pracę w urzędzie oraz firmie, które realizuje zlecenia na rzecz podmiotów publicznych. Poszczególne szkolenia PZP Gdańsk skupiają się na różnych aspektach PZP. Dzięki temu osoby zainteresowane taką formą edukacji są w stanie zdecydować, które dokładnie zajęcia będą
odpowiednie i dopasowane do personalnych potrzeb. Zapewniamy wysoką jakość prowadzonych spotkań, co potwierdzają liczne pozytywne opinie uczestników.

Praktyczne szkolenia z zamówień publicznych w Gdańsku

Wiedza teoretyczna wykorzystana w praktyce pozwala utrwalić informacje oraz lepiej przygotować się do pracy z klientami lub petentami. Dlatego platforma NowePrzetargi organizuje szkolenia z zamówień publicznych w Gdańsku w formie warsztatów. Często takie spotkania są rozłożone na więcej niż jeden dzień, aby w sposób kompleksowy wyjaśnić poszczególne zagadnienia oraz zrealizować wszystkie ćwiczenia przygotowane przez prowadzącego. Szkolenia traktujące o zamówieniach publicznych w Gdańsku odbywają się w placówkach z odpowiednią infrastrukturą edukacyjną. Dzięki temu zajęcia przebiegają komfortowo dla prowadzącego oraz audytorium. Podczas spotkania uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne, które ułatwiają przyswajanie wiedzy. Szkolenia z zamówień publicznych Gdańsk to również możliwość zadawania pytań i dyskusji z trenerem oraz z pozostałymi osobami biorącymi udział.

Szkolenia z nowego PZP – Gdańsk

Gdy przepisy ulegają zmianie, edukacja zakresie prawa zamówień publicznych okazuje się niezmiernie pomocna. Dlatego jako platforma NowePrzetargi organizujemy szkolenia w Gdańsku dotyczące nowego PZP. Wówczas trenerzy przedstawiają aktualizacje poszczególnych przepisów, szczegółowo je omawiając. Wiedza z tego zakresu bywa przydatna nie tylko w jednostkach sektora publicznego, ale również w firmach, które realizują zamówienia publiczne oraz biorą udział w przetargach. Szkolenia traktujące o zamówieniach publicznych w Gdańsku są otwarte nie tylko dla Zamawiających, ale również dla Wykonawców. Zapisy odbywają się online. Uczestnictwo w zajęciach może być finansowane ze środków publicznych. W przypadku pytań dotyczących świadczonych usług pozostajemy do Państwa dyspozycji. Szkolenie z nowego PZP w Gdańsku to przyjazna forma edukacji dla podmiotów publicznych oraz prywatnych przedsiębiorców. Dostarczamy fachową i aktualną wiedzę w atrakcyjny i przystępny sposób.