noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Kalisz

Szkolenie - Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne - CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych.

Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne - CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych.

Prowadzący:

mec. Łukasz Mackiewicz

Termin:

26.03.2024 (za 33 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Kalisz Hotel Europa

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

720 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych Kalisz

Szkolenia z zamówień publicznych organizowane w Kaliszu to okazja do pogłębienia i systematyzacji wiedzy w zakresie prowadzenia procedur zamówień publicznych. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy dbają o rzetelne przedstawienie wszystkich kluczowych dla danej tematyki informacji.  Dzięki zastosowanym odpowiednim technikom szkoleniowym każdy z uczestników bez problemu będzie w stanie przyswoić nawet najbardziej zawiłe i z pozoru trudne zagadnienia. Szkolenia z zamówień publicznych organizowane w Kaliszu to gwarancja najwyżej jakości prezentowanej wiedzy.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Kaliszu?

Nasze szkolenia adresujemy do osób na co dzień zajmujących się prowadzeniem procedur zamówień publicznych w urzędach i instytucjach, jednostkach podległych, spółkach sektora komunalnego i energetycznego, jak również dla osób odpowiadających za wydatkowanie środków publicznych w służbach mundurowych. Również przedstawiciele Wykonawców znajdą w naszej ofercie szkolenia dla siebie. Część szkoleń ma charakter uniwersalny, w równy sposób czerpać z nich będą zarówno przedstawiciele Zamawiającego jak i Wykonawców.

Szkolenia zamówienia publiczne Kalisz – ciekawe szkoleń

Na szkoleniach w Kaliszu z Centrum Doradztwa i Kształcenia „Nowe Przetargi” realizowane są wszystkie najważniejsze zagadnienia prawa zamówień publicznych w oparciu o aktualne przepisy prawne. Poszczególne tematy przedstawiane i omawiane są cyklicznie w dogodnych terminach, tak aby każdy zainteresowany miał możliwość udziału w danym szkoleniu. Zakres tematyczny oferowanych przez nas szkoleń jest zróżnicowany, dostosowany do aktualnych potrzeb i wymagań podmiotów realizujących zamówienia publiczne. Obejmuje m.in.: tryb podstawowy w zamówieniach klasycznych, opis i szacowanie zamówienia, praktyczne stosowanie prawa zamówień publicznych, zamówienia sektorowe, cykliczne warsztaty zamówień publicznych, wzorce prowadzenia procedur w różnych trybach czy zamówienia publiczne na roboty budowlane.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Kaliszu?

Szkolenia z prawa zamówień publicznych, które organizujemy w Kaliszu niezmiennie od wielu lat są wysoko oceniane:

Kierownik / Urząd Miejski: "Profesjonalne przygotowanie prowadzącego. Wiedza merytoryczna i przydatność przekazywanych informacji. Przystępny, ciekawy i dynamiczny sposób prowadzenia szkolenia."

Inspektor / Starostwo Powiatowe: "Merytoryczne szkolenie z doświadczonym wykładowcą i możliwością dyskusji i wymiany spostrzeżeń z innymi uczestnikami."

Specjalista / Związek Komunalny Gmin: "Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Bardzo duży zakres wiedzy praktycznej wykładowcy. Zdobyta wiedza bardzo usprawni pracę w zakresie zamówień publicznych."

Specjalista / Związek Komunalny Gmin: "Szkolenie przeprowadzone w sposób bardzo przystępny i zrozumiały. Prowadzący w sposób ciekawy i wyczerpujący omówił tematykę szkolenia. Odpowiadał na zadawane pytania i na bieżąco wyjaśniał problematyczne kwestie."

Starszy Inspektor / Zarząd Dróg Miejskich: "Ciekawa tematyka niezbędna do samooceny czy prawidłowo prowadzone są postępowania i co należy poprawić."

Specjalista / Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych: "Szkolenie bardzo ciekawe, merytoryczne i poparte przykładami praktycznymi. Uświadamia na co zwrócić uwagę, aby uniknąć nieprawidłowości w procedurach zamówień publicznych."

Wybierając szkolenia z zamówień publicznych w Kaliszu w Nowych Przetargach masz gwarancję uczestnictwa w szkoleniu o najwyższym poziomie merytorycznym. Sprawdź najbliższe terminy szkoleń i nie przegap najlepszych szkoleń na rynku.