noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Suwałki

Szkolenie - Praktyczne rozwiązywanie problemów w Zamówieniach Publicznych w roku 2024 r. – wybrane zagadnienia – 100% Case Study

Praktyczne rozwiązywanie problemów w Zamówieniach Publicznych w roku 2024 r. – wybrane zagadnienia – 100% Case Study

Prowadzący:

mec. Łukasz Mackiewicz

Termin:

22.05.2024 (za 37 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Suwałki Hotel Loft 1898

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

720 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych - Suwałki

Szkolenia dotyczące zamówień publicznych, które organizujemy w Suwałkach prowadzą najlepsi trenerzy z ekspercką wiedzą w  dziedzinie zamówień publicznych.  Podstawową zaletą tych szkoleń jest możliwość uzyskania wartościowej i zawsze aktualnej wiedzy, przekazywanej w jasny, prosty i przystępny sposób. Obok niezwykle ważnych zagadnień teoretycznych nieodłącznym elementem są także ćwiczenia (kazusy)  pozwalające później wykorzystać i zastosować zdobytą wiedzę w codziennej praktyce zawodowej.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Suwałkach?

Nasze szkolenia adresujemy do podmiotów, które w swojej działalności prowadzą zamówienia publiczne. Szeroki zakres tematyczny oferowanych przez nas szkoleń z pewnością sprosta wymaganiom wszystkich podmiotów wypełniających obowiązki zarówno po stronie Zamawiającego oraz Wykonawcy.

 

Szkolenia zamówienia publiczne Suwałki – szeroka tematyka szkoleń

Na szkoleniach z zamówień publicznych, które organizujemy w Suwałkach poruszane i omawiane są wszystkie aktualne i najważniejsze zagadnienia związane ze stosowaniem ustawy PZP. Szeroki  i zróżnicowany zakres tematyczny oferowanych przez nas szkoleń dopasowany jest potrzeb wszystkich podmiotów realizujących zamówienia publiczne. Wybór danej tematyki konkretnego szkolenia poprzedzony jest zawsze dokładną analizą potrzeb wynikającą ze zmieniających się regulacji prawnych, czego wynikiem często są nowe obowiązki po stronie Zamawiającego i Wykonawcy. Na szkoleniach z PZP w Suwałkach nie brakuje więc zagadnień związanych ze wzorcowym udzieleniem procedury zamówień publicznych, elektronizacją, obowiązkowym rejestrem umów oraz kompleksowym szkoleniem od podstaw.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Suwałkach?

Uczestnicy poprzednich edycji organizowanych w Suwałkach przyznają, że szkolenia  z Centrum Doradztwa i Kształcenia „Nowe Przetargi” są źródłem satysfakcjonującej wiedzy co potwierdzają poniższe opinie:

Specjalista / Zakład Usług Gminnych: "Bardzo miła atmosfera szkolenia. Duża wiedza i wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania."

Główny Księgowy / Szkoła Podstawowa: "Bardzo merytoryczne szkolenie."

Specjalista / Państwowa Uczelnia Zawodowa: "Szkolenie bardzo rzeczowe, merytoryczne. Wspaniała prowadząca."

Inspektor / Urząd Gminy: "Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Podano informacje w bardzo przystępnej formie."

Główny Księgowy / Przedszkole: "Szkolenie spełniło moje oczekiwania dotyczące tematu Prawa zamówień publicznych. Praktyczne przykłady."

Inspektor / Zakład Budynków Mieszkalnych: "Bardzo dobrze przedstawiony materiał."

... / Przedszkole: "Szeroka wiedza prowadzącego. Bardzo przydatne informacje."

Dyrektor / Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej: "Osoba prowadząca z dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Pomocne szkolenie, zachęcające do rozwoju osobistego."