noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Radom

Szkolenie - Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne - CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych.

Kluczowe aspekty przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publiczne - CASE STUDY dla osób przygotowujących procedurę oraz zasiadających w komisjach przetargowych.

Prowadzący:

mec. Łukasz Mackiewicz

Termin:

19.04.2024 (za 6 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Radom Hotel Gromada

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

720 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych – Radom

Zapraszamy do udziału w szkoleniach z prawa zamówień publicznych, które organizujemy cyklicznie w Radomiu. Nasze szkolenia to źródło profesjonalnej i kompleksowej wiedzy oraz przystępne omówienie tematu. Obok teoretycznych zagadnień omawianych na szkoleniu, często przedstawiane są także konkretne przykłady i problemy wynikające z praktycznego stosowania ustawy PZP.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Radomiu?

Nasze szkolenia dedykujemy wszystkim podmiotom w zamówieniach publicznych działającym na terenie miasta Radom i województwa mazowieckiego. Zapraszamy zarówno osoby zaawansowane, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje oraz tych, którzy rozpoczynają dopiero swoją ścieżkę zawodową w zakresie zamówień publicznych. Szkolenia z PZP w Radomiu dostosowane są do wymagań zarówno pracowników jednostek sektora publicznego oraz dla prywatnych przedsiębiorców.

Szkolenia zamówienia publiczne Radom – rozległa tematyka szkoleń

Na szkoleniach z prawa zamówień publicznych organizowanych w Radomiu realizowane są najbardziej aktualne zagadnienia związane ze stosowaniem ustawy PZP, procedurą przetargową czy umowami w zamówieniach publicznych. Zróżnicowana tematyka szkoleń, obejmująca łącznie kilkadziesiąt tematów pozwala uzyskać kompletną wiedzę dotyczącą poszczególnych zagadnień problemowych. Nasi wykwalifikowani trenerzy skutecznie pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości dzieląc się z uczestnikami fachową i specjalistyczną wiedzą.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Radomiu?

Szkolenia z prawa zamówień publicznych, które organizujemy na terenie miasta Radom cieszą się dużym zainteresowaniem oraz bardzo dobrymi ocenami: