noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Toruń

Szkolenie - Zamówienia publiczne - sprawdź swoje procedury. Lista sprawdzająca przygotowanie, prowadzenie postępowania i realizację umowy.

Zamówienia publiczne - sprawdź swoje procedury. Lista sprawdzająca przygotowanie, prowadzenie postępowania i realizację umowy.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

10.10.2023 (za 8 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Toruń Hotel Mercure Toruń Centrum

Cena VAT zwolniony:

540 zł

Cena VAT 23%:

665 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych Toruń

Wybierając szkolenia z zamówień publicznych w Toruniu w Nowych Przetargach otrzymujesz gwarancję konkretnej i uporządkowanej wiedzy zawsze zgodnej z aktualnymi przepisami prawa zamówień publicznych. Dzięki naszym szkoleniom uaktualnisz swoją wiedzę, zdobędziesz nowe informacje odnośnie interpretacji i orzecznictwa w zamówieniach publicznych. Co więcej – rozwiniesz swoje kompetencje niezbędne w pełnieniu obowiązków zawodowych.

Podczas naszych szkoleń z zamówień publicznych w Toruniu dowiesz się m. in jak.:

 

Co wyróżnia szkolenia z PZP Toruń organizowane przez Nowe Przetargi?

Szkolenia z zamówień publicznych w Toruniu posiadają zróżnicowaną tematykę i zakres prezentowanych treści, dzięki czemu każdy może wybierać te zagadnienia, które najbardziej odpowiadają jego indywidualnym potrzebom. Zapraszamy do udziału pracowników sektora publicznego oraz  przedsiębiorstw biorących udział w przetargach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleń dostępną na naszej stronie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami: tel. (22) 22-52-842 oraz (17) 85-33-777.