noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Piła

Szkolenie - Prawo zamówień publicznych w roku 2023 – przygotowanie postępowania, procedura, wybór wykonawcy, umowa, obowiązki archiwizacyjne i sprawozdawcze.

Prawo zamówień publicznych w roku 2023 – przygotowanie postępowania, procedura, wybór wykonawcy, umowa, obowiązki archiwizacyjne i sprawozdawcze.

Prowadzący:

Michał Kunikowski

Termin:

03.03.2023 (za 22 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Piła Hotel Gromada

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych Piła

Szkolenia organizowane w Pile są okazją do zdobycia i poszerzenia zakresu wiedzy w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Wybierając szkolenia z PZP w Pile zyskujesz:

Uczestnictwo w naszych szkoleniach zapewnia dostęp do pewnych i sprawdzonych informacji niezwykle przydatnych w codziennej praktyce zawodowej. Jest szansą do dalszego rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji. Nie bez znaczenia są też kontakty jakie można nawiązać z innymi uczestnikami na szkoleniu.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Pile?

Zapraszamy do udziału osoby reprezentujące zarówno Zamawiających oraz Wykonawców, którzy realizują procedurę udzielania zamówień publicznych na terenie miasta i Piła i województwa wielkopolskiego. Zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane mają w czym wybierać i znajdą z łatwością odpowiednią dla siebie tematykę szkoleń.

Szkolenia zamówienia publiczne Piła – ciekawe tematy szkoleń

Posiadamy bogatą ofertę szkoleń w Pile o zróżnicowanej tematyce związanej z zamówieniami publicznymi. Realizujemy zagadnienia związane m. in. z przygotowaniem postępowania, zamówieniami do do progu stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych, zamówieniami na dostawy, usługi i roboty budowlane. Tematyka szkoleń dostosowana jest zawsze do aktualnych problemów oraz zmieniających się często przepisów prawa zamówień publicznych.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Pile?

Szkolenia z zamówień publicznych w Pile oceniane są bardzo wysoko przez uczestników. Na zakończenie każdego szkolenia uczestnicy wypełniają ankiety ewaluacyjne. Oceny zawarte w ankietach traktujemy bardzo poważnie - wszelkie sugestie, które mogą wpłynąć na poprawę atrakcyjności naszych szkoleń wdrażamy na kolejnych spotkaniach. Oto kilka opinii uczestników szkoleń z zamówień publicznych w Pile: