noweprzetargi.pl

Szkolenia z zamówień publicznych najbliżej Ciebie

Regularnie odwiedzamy wszystkie regiony Polski z naszymi szkoleniami z zamówień publicznych. Szkolenia z zakresu PZP obecne są na wszystkich rynkach w Polsce. W każdym miesiącu organizujemy kilkadziesiąt szkoleń w formule otwartej. Ich adresatami są najczęściej pracownicy urzędów i instytucji z sektora finansów publicznych, podmioty spoza sektora finansów publicznych, zobowiązane na mocy Ustawy PZP lub innych przepisów do wydatkowania środków zgodnie z procedurami zamówień publicznych np. spółki energetyczne i komunalne, ponadto szkolą się u nas regularnie pracownicy działów zamówień publicznych służb mundurowych. Sporą grupę uczestników stanowią osoby przygotowujące oferty po stronie Wykonawców – dla nich również przygotowaliśmy ofertę szkoleń. Część szkoleń z zamówień publicznych to szkolenia stricte przeznaczone dla Zamawiających, część to szkolenia adresowane zarówno do przedstawicieli Zamawiających jak i Wykonawców z uwagi na uniwersalny charakter ich merytorycznej strony. Na przeciwległym biegunie znajdują się szkolenia dedykowane wyłącznie Wykonawcom w zamówieniach publicznych.

Szkolenia z PZP dolnośląskie

W województwie dolnośląskim szkolimy od kilkunastu lat. Dbamy o to żeby dla tego wymagającego klienta dostępne były zawsze najbardziej aktualne szkolenia z zamówień publicznych. Wybierając szkolenia z PZP w Nowych Przetargach możesz w nich uczestniczyć w dwóch głównych ośrodkach:

Szkolenia zamówienia publiczne kujawsko-pomorskie

Jeśli szukasz szkolenia z PZP w województwie kujawsko-pomorskim to zapraszamy Cię na nasze szkolenia, które regularnie odbywają się w dwóch głównych ośrodkach miejskich:

Szkolenia PZP łódzkie

W centralnej Polsce organizujemy szkolenia z zamówień publicznych w Łodzi. Regularnie znajdziesz tutaj szkolenia z PZP w formule 1- i 2-dniowej. Zarówno typowe szkolenia jak i warsztaty zamówień publicznych w Łodzi – powtarzalne sesje szkoleniowe co najmniej 4 razy do roku. Sprawdź już teraz najbliższe terminy:

Szkolenia PZP lubelskie

Na terenie województwa lubelskiego szkolimy co najmniej kilkanaście razy do roku. Dwa główne miasta tego regionu stanowią stałe zaplecze jeśli idzie o nasze szkolenia:

Szkolenia zamówienia publiczne lubuskie

W województwie lubuskim szkolimy z zamówień publicznych od wielu lat. Współpracujemy z najlepszymi hotelami, które posiadają świetne zaplecze konferencyjne. Wygodne klimatyzowane sale konferencyjne, parkingi oraz przede wszystkim dobra lokalizacja – to dodatkowe atuty szkoleń z zamówień publicznych organizowanych w lubuskim. Zobacz najbliższe terminy:

Szkolenia z PZP małopolskie

Najwyższej jakości szkolenia z zamówień publicznych organizujemy również w Małopolsce. Gęstość zaludnienia w tym województwie oraz mnogość instytucji publicznych zobowiązanych do wydatkowania środków publicznych zgodnie z wymogami Ustawy Prawo zamówień publicznych oznaczają, że nasi szkoleniowcy są tutaj częstymi gośćmi. Szkolenia z PZP organizujemy nie tylko w stolicy województwa Krakowie, lecz również w innych większych miastach. Aby zobaczyć bieżące szkolenia z zamówień publicznych w Małopolsce, kliknij tutaj:

Szkolenia zamówienia publiczne mazowieckie

Głównym ośrodkiem szkoleniowym w Polsce jest Warszawa. To tuja odbywa się każdego miesiąca najwięcej szkoleń. Nowe Przetargi organizują szkolenia z PZP w Warszawie oraz kilku innych miastach regionu. Sprawdź teraz najbliższe terminy dla tych lokalizacji:

Szkolenia z zamówień publicznych opolskie

Szkolenia z zamówień publicznych w Opolu organizujemy w centrum miasta w najdogodniejszych lokalizacjach. Zależy nam żeby nasi klienci mieli wygodne zaplecze konferencyjne oraz dogodny dojazd komunikacją publiczną. Każdy temat szkolenia, który organizujemy w innych lokalizacjach, jest również do dyspozycji naszych klientów w województwa opolskiego. Aby zobaczyć bieżące szkolenia, które odbywają się w tej lokalizacji właśnie teraz wystarczy kliknąć na link:

Szkolenia z PZP podkarpackie

Zapraszamy na szkolenia z zamówień publicznych w województwie podkarpackim. Szeroka oferta tematyczna, najlepsi eksperci oraz zawsze aktualna wiedza w połączeniu z ciekawym i nieszablonowym przekazem tej wiedzy stanowią gwarancję jakości dla naszych klientów. Szkolenia organizujemy w głównych miastach województwa podkarpackiego. Najbliższe terminy można zobaczyć tutaj:

Szkolenia z zamówień publicznych podlaskie

Zachęcamy do udziału w cyklicznych szkoleniach z zamówień publicznych w województwie podlaskim. Regularnie szkolimy w Białymstoku oraz Suwałkach. Najlepsi eksperci oraz niezmiennie najwyższa jakość szkoleń z PZP to nasz znak rozpoznawczy na tym rynku. Zobacz najnowsze szkolenia z PZP w następujących lokalizacjach:

Szkolenia zamówienia publiczne śląskie

Aglomeracja Śląska to jeden z naszych najważniejszych rynków jeśli idzie o szkolenia z zamówień publicznych. Mnogość instytucji zobligowanych do stosowania przepisów zamówień publicznych oraz ogromna ilość firm – Wykonawców startujących w organizowanych tutaj i innych regionach Polski przetargach, sprawiają że szkolenia z zamówień publicznych organizowane tutaj cieszą się niezmienną popularnością. Sięgnijmy do aktualnego kalendarza szkoleń z PZP na Śląsku w poszczególnych lokalizachach:

Szkolenia PZP świętokrzyskie

Zapoznaj się z tematyką oraz terminami szkoleń z zamówień publicznych w województwie świętokrzyskim. Regularnie szkolimy w Kielcach, a raz na jakiś czas organizujemy również szkolenia 3-dniowe w formule warsztatowej w Sandomierzu. Najbliższe terminy szkoleń z zakresu PZP w świętokrzyskiem znajdziesz tutaj:

Szkolenia zamówienia publiczne warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie dzięki swemu unikalnemu położeniu stanowi dla nas świetną bazę na potrzeby szkoleń organizowanych w ciekawej 3-dniowej formule Warsztatów Zamówień Publicznych. Regularnie organizujemy tego typu wydarzenia w Giżycku, Mikołajkach, Iławie oraz Lidzbarku Warmińskim. Nie bez znaczenia pozostają również 1- i 2-dniowe szkolenia stacjonarne organizowane w większych miastach regionu. Najbliższe szkolenia z PZP w warmińsko-mazurskiem możesz zobaczyć tutaj:

Szkolenia zamówienia publiczne wielkopolskie

Regularnie, bo co kilka tygodni organizujemy szkolenia 1- i 2-dniowe w większych miastach Wielkopolski. Priorytetem jest dla nas odpowiednia dostępność szkoleń dla wymagających klientów z tego rozległego województwa. Staramy się aby oprócz sprawdzonej jakości naszych szkoleń, ciekawej i aktualnej tematyki, każdy uczestnik miał możliwość łatwego dojazdu do miejsca szkolenia. Stąd też w tym województwie regularnie możesz nas spotkać w następujących lokalizacjach:

Szkolenia zamówienia publiczne zachodniopomorskie

W województwie zachodniopomorskim w każdym miesiącu roku, jeśli tylko potrzebujesz szkoleń z zakresu PZP możesz nas spotkać w następujących miastach:

Szkolenia z PZP – najlepsi eksperci w dziedzinie zamówień publicznych

Wybierając nasze szkolenia z zamówień publicznych, niezależnie od regionu masz pewność, że do Twojej dyspozycji zawsze są najlepsi eksperci w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. To oni przygotowują szkolenia dla Ciebie i odpowiadają za treści, jakie na szkoleniach przekazują naszym klientom. Dzięki temu masz gwarancję pozyskania za każdym razem najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu zamówień publicznych.

Jeśli na powyższej liście nie znalazłeś miasta, gdzie chciałbyś żebyśmy zorganizowali szkolenie, skontaktuj się z nami. Zawsze otwarci jesteśmy na sugestie naszych klientów. Nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji pod numerami telefonów (17) 85 33 777 oraz (22) 22 52 842.