noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Kielce

Szkolenie - Zamówienia publiczne na przełomie 2022 i 2023 roku: nowe zasady zmiany umowy o udzielenie zamówienia publicznego, zamknięcie miniPortalu, platforma e-Zamowienia, planowanie zamówień, obowiązkowe sprawozdanie.

Zamówienia publiczne na przełomie 2022 i 2023 roku: nowe zasady zmiany umowy o udzielenie zamówienia publicznego, zamknięcie miniPortalu, platforma e-Zamowienia, planowanie zamówień, obowiązkowe sprawozdanie.

Prowadzący:

Ewa Żak

Termin:

08.12.2022 - 09.12.2022 (za 4 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

Kielce Hotel Qubus

Cena VAT zwolniony:

890 zł

Cena VAT 23%:

1100 zł

Więcej
Szkolenie - Zamówienia publiczne w 2023 roku: ostatnie zmiany w przepisach, waloryzacja oraz nowe zasady zmiany umowy o udzielenie zamówienia publicznego, platforma e-Zamowienia, możliwe problemy w 2023 przy udzielaniu zamówień.

Zamówienia publiczne w 2023 roku: ostatnie zmiany w przepisach, waloryzacja oraz nowe zasady zmiany umowy o udzielenie zamówienia publicznego, platforma e-Zamowienia, możliwe problemy w 2023 przy udzielaniu zamówień.

Prowadzący:

mec. Łukasz Bochenek

Termin:

12.01.2023 (za 39 dni)

Czas Trwania:

1

Miejsce:

Kielce Hotel Qubus

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych – Kielce

Jednostki publiczne korzystają z usług oraz produktów zewnętrznych podmiotów. Do ich finansowania organ wykorzystuje środki publiczne – cała procedura musi przebiegać zgodnie z przepisami, a wybór konkretnej oferty poprzedzony jest przetargiem. Kompleksowe informacje z zakresu zamówień publicznych przedstawiamy na szkoleniach organizowanych w Kielcach. To spotkania prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów z fachową wiedzą o PZP. Zajęcia edukacyjne są skierowane są do wszystkich podmiotów stosujących ustawę PZP. Szkolenia dotyczące zamówień publicznych w Kielcach organizujemy regularnie – co więcej, spotkania odbywają się również w innych miastach Polski oraz online. Eksperci realizujący taką formę edukacji przekazują specjalistyczną i aktualną wiedzę, która następnie przydaje się w praktyce. Gwarantujemy wysoką jakość kształcenia oraz szeroką ofertę kursów organizowanych w Kielcach.

Szkolenia PZP Kielce

Dostępne na platformie NowePrzetargi szkolenia PZP Kielce to źródło konkretnej i aktualnej wiedzy, przekazywanej w sposób uporządkowany i przystępny dla odbiorców. Dzięki temu efektywność kształcenia wzrasta. Szkolenia PZP Kielce bardzo często kończą się panelem dyskusyjnym, który służy zadawaniu pytań oraz wymianie zdań. W ten sposób audytorium może pozyskać jeszcze więcej wartościowych informacji ze spotkania. Szkolenia z prawa zamówień publicznych w Kielcach cieszą się pozytywną renomą – potwierdzają to liczne opinie uczestników. Zajęcia organizowane przez NowePrzetargi pozwalają uzyskać certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Dodatkowo osoby biorące udział w kursie otrzymują kompletne materiały edukacyjne, pozwalające w skuteczny sposób utrwalać zaczerpniętą wiedzę, aby następnie korzystać z niej w praktyce podczas pełnienia obowiązków służbowych.

Szkolenia i warsztaty z zamówień publicznych w Kielcach

Ogromną wartość edukacyjną przekazują szkolenia z prawa zamówień publicznych w Kielcach, które są realizowane w formie praktycznej. To warsztaty, podczas których uczestnicy wiedzę teoretyczną wykorzystują praktycznie. Takie rozwiązanie sprzyja utrwalaniu poszczególnych informacji. Dodatkowo praktyczne warsztaty pozwalają lepiej przygotować się do pracy, zarówno w prywatnym przedsiębiorstwie, jak i w podmiotach publicznych. Mając na uwadze potrzeby oraz wygodę uczestników, wszystkie szkolenia z PZP w Kielcach są realizowane w placówkach, które zapewniają odpowiednią infrastrukturę edukacyjną. Poszczególne zajęcia zawsze traktują o określonym temacie z zakresu PZP. Dzięki temu zarówno Zamawiający jak i Wykonawcy zainteresowani edukacją z prawa zamówień publicznych mogą wybrać kurs najbardziej dopasowany do potrzeb. Szkolenia z prawa zamówień publicznych w Kielcach to efektywny sposób na poszerzenie horyzontów oraz efektywną edukację.

Szkolenia z nowego PZP w Kielcach

Organizujemy szkolenia z nowego PZP w Kielcach. To zajęcia, podczas których trenerzy omawiają aktualne oraz nadchodzące zmiany w przepisach oraz ich wpływ na praktyczne podejście do realizacji przetargów. Szkolenia o takim charakterze budzą zainteresowanie wśród wszystkich stron umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego. Dbamy o to, aby przekazywana wiedza zawsze była zgodna z panującymi przepisami. Dzięki temu szkolenia obejmujące nowe PZP realizowane w Kielcach są źródłem sprawdzonych i fachowych informacji. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu. Przypominamy, że zapisy na szkolenia z prawa zamówień publicznych Kielce odbywają się online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z zakresem programowym poszczególnych kursów.