noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Katowice

Szkolenie - Zamówienia publiczne na przełomie 2022 i 2023 roku: nowe zasady zmiany umowy o udzielenie zamówienia publicznego, zamknięcie miniPortalu, platforma e-Zamowienia, planowanie zamówień, obowiązkowe sprawozdanie.

Zamówienia publiczne na przełomie 2022 i 2023 roku: nowe zasady zmiany umowy o udzielenie zamówienia publicznego, zamknięcie miniPortalu, platforma e-Zamowienia, planowanie zamówień, obowiązkowe sprawozdanie.

Prowadzący:

mec. Łukasz Bochenek

Termin:

20.12.2022 (za 16 dni)

Czas Trwania:

1

Miejsce:

Katowice Hotel Silesian

Cena VAT zwolniony:

490 zł

Cena VAT 23%:

600 zł

Więcej
Szkolenie - Zamówienia publiczne – procedura, nieprawidłowości, kontrola. Praktyczne warsztaty dla biur kontroli realizowane w oparciu o CASE STUDY.

Zamówienia publiczne – procedura, nieprawidłowości, kontrola. Praktyczne warsztaty dla biur kontroli realizowane w oparciu o CASE STUDY.

Prowadzący:

mec. Łukasz Mackiewicz

Termin:

24.01.2023 - 25.01.2023 (za 51 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

Katowice Hotel Quality Silesian

Cena VAT zwolniony:

890 zł

Cena VAT 23%:

1100 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych Katowice

Zapraszamy do udziału w szkoleniach z prawa zamówień publicznych organizowanych w Katowicach. Dedykowane są podmiotom realizującym zamówienia publiczne – zarówno Zamawiającym oraz Wykonawcom.  Szkolenia w Nowych Przetargach cieszą się wśród Klientów niesłabnącym zainteresowaniem oraz bardzo dobrą opinią co potwierdzają ankiety poszkoleniowe. Wybierając nasze szkolenia z PZP w Katowicach otrzymujesz gwarancję fachowej i zawsze aktualnej wiedzy.

Szkolenia z zamówień publicznych w Katowicach to rzetelne kompendium  dotyczące m. in. takich zagadnień jak:

Dlaczego warto wybrać szkolenia z PZP Katowice z Centrum Doradztwa i Kształcenia Nowe Przetargi?

Odpowiedź jest prosta - nasze szkolenia to niezmiennie:

Zachęcamy do zapoznania się z programem poszczególnych szkoleń dostępnych na stronie oraz zapraszamy do kontaktu z nami. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i za każdym razem dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.