noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Szczecin

Szkolenie - 2-dniowe Praktyczne Warsztaty eNotices2. Jak zamieścić ogłoszenie o zamówieniu, ogłoszenie o zmianie i ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.

2-dniowe Praktyczne Warsztaty eNotices2. Jak zamieścić ogłoszenie o zamówieniu, ogłoszenie o zmianie i ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.

Prowadzący:

Michał Kunikowski

Termin:

09.05.2024 - 10.05.2024 (za 17 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

Szczecin Hotel Courtyard by Marriott

Cena VAT zwolniony:

1180 zł

Cena VAT 23%:

1450 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Szczecinie

Jednostki publiczne na terenie naszego kraju wydatkują środki organizując postępowania przetargowe, których celem jest wybór najkorzystniejszej oferty. Efektem postępowania przetargowego jest szeroko rozumiana współpraca instytucji publicznych z podmiotami z sektora prywatnego kończąca się zakupem oferowanych usług lub produktów a także realizacją robót budowlanych. Proces wydawania środków publicznych w naszym kraju reguluje ustawa Prawo zamówień publicznych. Aby pozyskać aktualne informacje na temat procedury wydatkowania środków publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych, warto skorzystać z atrakcyjnej formy edukacji dla Zamawiających i Wykonawców oferowanych przez Centrum Doradztwa i Kształcenia NowePrzetargi w Szczecinie. Szkolenia w Szczecinie prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów – przede wszystkim prawników, adwokatów oraz radców prawnych. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych są organizowane w Szczecinie cyklicznie. Dodatkowo realizujemy spotkania szkoleniowe i doradcze w innych miastach w formule stacjonarnej ale i onlline. Częstym odbiorcom naszych szkoleń z zakresu prawa zamówień publicznych są urzędnicy a także spółki energetycznych i komunalne. Uczestnicy naszych szkoleń często zwracają uwagę, że udział w naszych szkoleniach umożliwił im skutecznie rozwinąć umiejętności praktyczne z zakresu prawa zamówień publicznych oraz poszerzyć i zaktualizować wiedzę z tego zakresu.

Kompleksowe szkolenia PZP Szczecin

Realizowane przez NowePrzetargi szkolenia PZP Szczecin stanowią źródło fachowej i aktualnej wiedzy z zakresu panujących przepisów. Zajęcia są prowadzone w sposób atrakcyjny dla odbiorców, co pozwala w efektywniejszy sposób przyswajać pozyskane informacje. Zwykle szkolenia PZP Szczecin to nie tylko monolog ze strony prowadzącego, ale również dostęp do materiałów edukacyjnych, które są wręczane uczestnikom spotkania. Nasze usługi cieszą się renomą na rynku, co potwierdzają liczne opinie. Szkolenia z zamówień publicznych organizowane w mieście Szczecin bardzo często pozwalają uzyskać certyfikat uczestnictwa. Taki dokument może być wykorzystany podczas ubiegania się o pracę na konkretnym stanowisko, bądź będzie podstawą do uzyskania awansu. Zajęcia często kończą się panelem dyskusyjnym, dodatkowo trener odpowiada na pytania dotyczące zagadnień poruszanych podczas realizacji kursu.

Praktyczne szkolenia z zamówień publicznych Szczecin

Szkolenia traktujące o prawie zamówień publicznych w Szczecinie odbywają się również na zasadzie warsztatów. W ten sposób uczestnicy wiedzę teoretyczną mogą wykorzystać w praktyce, poprzez realizację ćwiczeń przygotowanych przez prowadzącego. Taki zabieg sprzyja utrwalaniu informacji, dodatkowo pozwala przygotować się do pracy – zarówno w firmie, jak i urzędzie. Szkolenia z zamówień publicznych w Szczecinie organizowane są w obiektach, które dysponują stosowną infrastrukturą, sprzyjającą prowadzeniu zajęć edukacyjnych. Dzięki temu kursy są realizowane w sposób komfortowy dla prowadzącego oraz audytorium. Należy pamiętać, że podczas poszczególnych spotkań omawiane są różne zagadnienia. Realizujemy szkolenia z prawa zamówień publicznych w Szczecinie, które w kompleksowy sposób wyczerpują określoną przestrzeń tematyczną. Dzięki temu każda osoba jest w stanie samodzielnie zdecydować, w którym dokładnie kursie chce uczestniczyć, aby poszerzać swoją wiedzę.

Szkolenia z nowego PZP w Szczecinie

Przepisy z zakresu prawa publicznego ulegają zmianom. Aby kompleksowo zapoznać się z nowym PZP, zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych w Szczecinie. Wówczas trenerzy przedstawiają informacje o aktualnych oraz nadchodzących modyfikacjach w prawie. Taka wiedza jest przydatna zarówno dla urzędników sprawujących funkcje w instytucjach, jak i przedsiębiorców oraz pracowników zajmujących się przetargami w firmie. Szkolenia z nowego PZP Szczecin pozwalają na uzyskanie wartościowej i aktualnej wiedzy w przyjazny dla odbiorcy sposób. W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem strony internetowej. Jednocześnie przypominamy, że zapisy na szkolenia z zamówień publicznych w Szczecinie odbywają się online. To atrakcyjna forma edukacji dla urzędów oraz przedsiębiorstw, które biorą udział w przetargach.