noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Ciechanów

Szkolenia z zamówień publicznych Ciechanów

Zapraszamy do udziału w szkoleniach z prawa zamówień publicznych w Ciechanowie, które organizujemy regularnie, średnio raz w miesiącu. Szkolenia te są doskonałą okazją do poszerzania wiedzy, którą wymagają zmieniające się często przepisy prawne. Stanowią również szansę do zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego rozwoju w obszarze stosowania ustawy PZP. Szkolenia z zamówień publicznych w Ciechanowie prowadzą nasi najlepsi eksperci, osoby specjalizujące się w zamówieniach publicznych – znani i cenieni specjaliści.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Ciechanowie?

Szkolenia z PZP w Ciechanowie dedykujemy wszystkim podmiotom realizującym zamówienia publiczne na terenie miasta Ciechanów i tej części województwa mazowieckiego. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych są skierowane przede wszystkim do pracowników administracji publicznej oraz prywatnych przedsiębiorców biorących udział w przetargach. Zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane mają szeroki wybór tematów szkoleń, realizowanych w formule 1- i 2-dniowej.

Szkolenia zamówienia publiczne Ciechanów – szeroka tematyka szkoleń

Różnorodna tematyka oferowanych przez nas szkoleń umożliwia szeroki wybór zagadnień, które są realizowane w sposób ciekawy oraz przede wszystkim cechuje je wysoki poziom merytoryczny. W 100% konkretne i w 100% ciekawe – to nasza dewiza jeśli idzie o szkolenia z zamówień publicznych. Na szkoleniach, które organizujemy w Ciechanowie poruszane są kwestie związane ze stosowaniem ustawy PZP, przygotowaniem procedury, właściwym wyborem trybu udzielenia zamówienia, dokumentacją, umowami oraz elektronizacją zamówień publicznych jak również kompleksowym prowadzeniem procedur zamówień publicznych. Często prowadzimy zajęcia w ciekawej formie warsztatowej pozwalające na wykorzystywanie w praktyce zdobytych informacji.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Ciechanowie?

Szkolenia z PZP organizowane w Ciechanowie oceniane są zawsze bardzo wysoko: