noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Warszawa

Szkolenie - Zamówienia Publiczne w OCHRONIE ZDROWIA - Warsztaty Praktyczne 100% case study

Zamówienia Publiczne w OCHRONIE ZDROWIA - Warsztaty Praktyczne 100% case study

Prowadzący:

mec. Łukasz Mackiewicz

Termin:

16.10.2023 (za 14 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Warszawa AS-BUD Centrum Konferencyjne

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

725 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Warszawie

Realizacja bieżących zadań przez organy administracyjne jest możliwa dzięki zawieraniu umów z zewnętrznymi podmiotami - przedsiębiorcami dostarczającymi produkty bądź usługi lub realizującymi roboty budowlane. Instytucje te korzystają z finansowania publicznego, co wiąże się z wymogiem przestrzegania konkretnych przepisów. Kontrahentów wyłania się zgodnie z przepisami Prawa Zamówień Publicznych. Zamówienia publiczne to zagadnienie złożone, na dodatek poszczególne przepisy dotyczące tego zagadnienia zmieniają się na przestrzeni czasu. Aby uzyskać wartościowe informacje w tym zakresie, warto udać się na szkolenia z zakresu zamówień publicznych. Takie zajęcia realizujemy stale, między innymi w Warszawie. To spotkania pozwalające na zdobycie aktualnej i fachowej wiedzy, przekazywanej przez wykwalifikowanych ekspertów.

Organizowane przez NowePrzetargi szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Warszawie są skierowane między innymi do pracowników urzędów administracji publicznej, przedstawicieli agend publicznych, służb mundurowych, spółek komunalnych i energetycznych oraz przedsiębiorców, którzy czynnie uczestniczą w przetargach, w ten sposób pozyskując zlecenia. Zajęcia są prowadzone przez trenerów z doświadczeniem praktycznym, którzy w atrakcyjny sposób przekazują wartościową wiedzę. To przede wszystkim adwokaci oraz radcy prawni. Prowadzimy profesjonalne zajęcia, cieszące się od zawsze pozytywną opinią uczestników. Szkolenia są organizowane nie tylko w stolicy, ale również innych miastach Polski oraz w wygodnej formule online.

Szkolenia z zamówień publicznych Warszawa – co warto wiedzieć?

Szkolenia z zamówień publicznych Warszawa są organizowane regularnie. Z łatwością znajdą Państwo odpowiedni termin spotkania, aby uzyskać aktualną i przede wszystkim fachową wiedzę w tej dziedzinie. Zapisy na zajęcia odbywają się przez przesłanie pocztą elektroniczną lub faksem zgłoszeni lub też bardziej wygodnie - online, natomiast w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze zgłoszeniem zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji. Szkolenia z zamówień publicznych Warszawa pozwalają poszerzyć wiedzę merytoryczną oraz podnieść kwalifikacje. Z kursów organizowanych przez NowePrzetargi korzystają również przedsiębiorcy, którzy biorą udział w przetargach. Wiedza z zakresu PZP pozwala efektywniej przygotować się do przetargu – informacje przedstawiane na naszych spotkaniach to nie tylko przedstawienie przepisów prawa w przystępny sposób, ale również przydatne porady praktyczne dla firm oraz urzędników. Szkolenia PZP w Warszawie traktują o szerokim spektrum zagadnień z zakresu zamówień publicznych oraz bieżącym zmianom w przepisach wprowadzonych w tym zakresie.

Szkolenia PZP Warszawa – program i realizacja zajęć

Uczestnictwo w szkoleniach PZP Warszawa pozwala czerpać wiedzę zgodną z aktualnym stanem prawa, która jest przedstawiana w sposób przystępny i atrakcyjny dla odbiorców. To doskonała forma poszerzania wiedzy przez pracowników instytucji państwowych oraz przedsiębiorców. Należy pamiętać, że tematyka zamówień publicznych jest rozległa, dlatego poszczególne szkolenia organizowane przez NowePrzetargi traktują o konkretnych zagadnieniach z danego tematu. Dzięki temu uczestnicy samodzielnie decydują, w jakim dokładnie spotkaniu chcą brać udział.

Zapisy na szkolenia PZP Warszawa odbywają się online za pośrednictwem naszej strony internetowej. Można również swoje zgłoszenie przesłać pocztą elektroniczną lub faksem. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem poszczególnych spotkań oraz wypełnienia karty zgłoszenia. Zawsze z wyprzedzeniem co najmniej 4-5 tygodniowym udostępniamy szczegóły dotyczące konkretnych zajęć – zainteresowane osoby mogą więc zweryfikować to, jakie dokładnie zagadnienia będą poruszane podczas szkolenia PZP w Warszawie.

Zamówienia publiczne – warsztaty praktyczne i szkolenia w Warszawie

Szkolenia w Warszawie traktujące o zamówieniach publicznych mogą przybierać formę warsztatów praktycznych – warsztatów zamówień publicznych. Zajęcia opierają się na przedstawieniu wiedzy, która w ramach spotkania jest wykorzystywana do realizacji zadań zleconych przez prowadzącego. Case-study, ćwiczenia polegające na rozwiązywaniu problemów proceduralnych w grupach, redagowanie poszczególnych zapisów dokumentu SWZ lub umowy – to zwyczajowe elementy warsztatów zamówień publicznych. Taki rodzaj realizacji szkolenia jest szczególnie wartościowy i atrakcyjny dla uczestników. W przypadku szkoleń Warszawa z zakresu zamówień publicznych odbywających się przez kilka dni zapewniamy nocleg oraz wyżywienie. Na dodatek zajęcia są prowadzone w obiektach przystosowanych do przeprowadzania spotkań edukacyjnych.

Szkolenia o nowym prawie zamówień publicznych Warszawa

Przepisy dotyczące zamówień publicznych oraz przetargów ulegają ciągłym zmianom. Zarówno urzędnicy, jak i przedsiębiorcy, powinni znać szczegółowe regulacje prawne. Dlatego organizujemy szkolenia o nowym PZP w Warszawie, gdzie najlepsi eksperci na rynku omawiają najnowsze zmiany w systemie zamówień publicznych oraz ich wpływ na sposób prowadzenia procedur przetargowych w jednostce. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące organizowanych spotkań, prosimy o kontakt. Sprawnie udzielimy odpowiedzi oraz podamy szczegółowe informacje na temat naszych usług.