noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Konin

Konin - Szkolenia z zamówień publicznych

Zachęcamy do udziału w szkoleniach z zamówień publicznych, które organizujemy w Koninie. To spotkania cykliczne, podczas których trenerzy omawiają aktualne oraz nadchodzące zmiany w przepisach oraz ich wpływ na praktyczne podejście do realizacji przetargów. Najnowsze interpretacje, opinie ekspertów czy orzecznictwo dzięki naszym szkoleniom stają się zdecydowanie bardziej przystępne dla przeciętnego pracownika działu zamówień publicznych. Dokładamy wszelkich starań aby przekazywana wiedza zawsze była atrakcyjnie „opakowana” w ciekawą formułę szkolenia oraz niemonotonne prowadzenie.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Koninie?

Szkolenia z prawa zamówień publicznych w Koninie kierujemy do pracowników podmiotów publicznych oraz prywatnych przedsiębiorców, którzy realizują zamówienia publiczne na terenie miasta Konin i okolic oraz tej części województwa wielkopolskiego.  Na naszych szkoleniach z PZP w Koninie omawiane są kluczowe kwestie, które są istotne zarówno dla Zamawiających oraz Wykonawców podczas przeprowadzania przetargów oraz realizacji umów. Również osoby kontrolujące zamówienia publiczne znajdą tutaj coś dla siebie. Niejednokrotnie w trakcie szkoleń z PZP w Koninie analizujemy wnioski pokontrolne oraz rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej.

Szkolenia zamówienia publiczne Konin – szeroka tematyka szkoleń

Tematyka szkoleń z zamówień publicznych organizowanych w Koninie odpowiada aktualnym zagadnieniom z zakresu PZP. W kompleksowy sposób wyczerpują one określoną przestrzeń tematyczną. W trakcie naszych szkoleń poruszane są najbardziej kluczowe kwestie związane z przeprowadzeniem procedury przetargowej w tym również m.in.: zamówienia poniżej i powyżej progów unijnych, przygotowanie do postępowania, dokumentację związaną z zamówieniami publicznymi – specyfikację warunków zamówienia ze wzorem umowy, rejestr umów,  kluczowe klauzule, elektronizację zamówień publicznych i wiele innych. Nasi eksperci przedstawiają najważniejsze informacje w jasny i czytelny sposób jednocześnie stwarzając szansę do rzeczowej dyskusji z pozostałymi uczestnikami.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Koninie?

Gwarantujemy wysoką jakość kształcenia w trakcie naszych szkoleń organizowanych w Koninie co potwierdzają liczne wypowiedzi uczestników.