noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Bydgoszcz

Szkolenie - Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

18.04.2024 (za 47 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Bydgoszcz Hotel City

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

720 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Bydgoszczy

W ramach prawidłowego funkcjonowania oraz rozwoju jednostki sektora publicznego korzystają z usług zewnętrznych podmiotów. Jednak organy te dysponują środkami publicznymi, dlatego finansowanie musi przebiegać zgodnie z aktualnie panującymi przepisami. Informacje na ich temat urzędnicy, pracownicy oraz przedsiębiorcy mogą pozyskać poprzez szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Bydgoszczy. To kursy oraz szkolenia prowadzone przez trenerów z ogromnym doświadczeniem oraz stosownymi kwalifikacjami – do grona ekspertów należą przede wszystkim prawnicy i radcy prawni oraz adwokaci. Takie spotkanie pozwala uczestnikom zaczerpnąć fachowej, sprawdzonej i aktualnej wiedzy z zakresu PZP. Szkolenia traktujące o prawie zamówień publicznych są organizowane nie tylko w Bydgoszczy, ale również wielu innych miastach, a także online. Zajęcia wyróżniają się przystępną formą realizacji oraz wysokim poziomem oferowanej wiedzy dlatego cieszą się pozytywną opinią. Podczas spotkania uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne, które pozwolą przyswoić i utrwalić pozyskany zasób wiadomości. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Bydgoszczy to źródło przydatnych informacji zarówno dla Zamawiających, Zamawiających sektorowych oraz Wykonawców.

Szkolenia PZP Bydgoszcz – efektywna edukacja

Realizowane przez NowePrzetargi szkolenia PZP Bydgoszcz to zajęcia kompleksowe i profesjonalne, skupiające w sobie aktualny stan wiedzy na temat przepisów regulujących zamówienia publiczne. Zapisy na spotkania
odbywają się online, za pośrednictwem naszej strony internetowej – to rozwiązanie wygodne, dodatkowo oszczędzające czas. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych w Bydgoszczy organizujemy regularnie, natomiast uczestnictwo w zajęciach pozwala zawsze uzyskać certyfikat potwierdzający nabycie kompleksowej wiedzy w tym zakresie. Taki dokument w przypadku pracowników może pomóc w uzyskaniu awansu oraz podniesieniu kwalifikacji – przydaje się również podczas poszukiwania pracy. Dostępne szkolenia PZP Bydgoszcz traktują o różnych zakresach tematycznych. Programy poszczególnych spotkań są zróżnicowane, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń PZP Bydgoszcz. Bez wątpienia sprostamy potrzebom nawet najbardziej wymagających pracowników sektora publicznego oraz prywatnych przedsiębiorców. Szkolenia dokładnie omawiające zamówienia publiczne organizowane w Bydgoszczy są efektywną i skuteczną metodą edukacji, co potwierdzają trenerzy oraz pozytywne opinie uczestników.

Szkolenia z zamówień publicznych w Bydgoszczy w formie warsztatów

Na szczególne uznanie zasługują szkolenia z zamówień publicznych Bydgoszcz, podczas których wiedzę teoretyczną wykorzystuje się w praktyce, na przykład w trakcie ćwiczeń przygotowanych przez prowadzącego. To warsztaty, pozwalające lepiej zobrazować funkcjonowanie poszczególnych przepisów – dodatkowo dzięki praktyce pozyskana wiedza pozostanie utrwalona. Wszystkie szkolenia z zamówień publicznych Bydgoszcz są przeprowadzane w starannie wyselekcjonowanych placówkach, gdzie prowadzenie zajęć edukacyjnych jest przyjemne, a zarazem wygodne. Spotkania bardzo często zawierają w swoim programie panel dyskusyjny – to czas na zadawanie pytań oraz rozmowę z prowadzącym i pozostałymi uczestnikami. Szkolenia o prawie zamówień publicznych pozwalają lepiej przygotować firmę do przetargu, dodatkowo uzupełniają wiedzę urzędników, którzy pracują w jednostkach sektora publicznego.

Nowe PZP – szkolenie Bydgoszcz

Zmiana przepisów wymaga aktualizacji poziomu wiedzy wśród podmiotów publicznych oraz pracowników prywatnych firm. W tym celu powstają szkolenia Bydgoszcz traktujące o ustawie PZP. Wówczas trenerzy przedstawiają najważniejsze informacje oraz sposób interpretacji poszczególnych przepisów prawa zamówień publicznych. Dodatkowo omawiane są kluczowe kwestie, które są istotne zarówno dla Zamawiających oraz Wykonawców, podczas przeprowadzania przetargów oraz realizacji umów. Szkolenia z nowego PZP w Bydgoszczy są kompleksowymi zajęciami, oferującymi wartościową wiedzę przedstawioną w przystępny sposób. Przypominamy, że zapisy do poszczególnych kursów odbywają się online, a udział w zajęciach może być finansowany ze środków publicznych.